MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Viyana'daki terör saldırısını DEAŞ üstlendi

03.11.2020 23:25

Avusturya'nın başkenti Viyana'da 4 kişinin ölümüne ve 20'den fazla kişinin yaralanmasına yol açan silahlı saldırılar terör örgütü DEAŞ tarafından üstlenildi.

Viyana'daki terör saldırısını DEAŞ üstlendi

Reuters, Avusturya'nın başkenti Viyana'da dün gece meydana gelen terör saldırısını DEAŞ tarafından üstlenildiği bilgisini verdi.Viyana'da dün farklı noktalardan eş zamanlı olarak düzenlenen saldırılarda 4 kişi hayatını kaybetmiş, 20'den fazla kişi de yaralanmıştı. Saldırı düzenleyen 20 yaşındaki terörist emniyet güçleri tarafından etkisiz hale getirildi. Türkiye'nin de dahil olduğu birçok ülke, saldırıları kınadı.

"Çok sayıda görüntü inceleniyor"

Avusturya İçişleri Bakanı Karl Nehammer, dün başkent Viyana'da düzenlenen terör saldırısında ikinci bir saldırganın olup olmadığına ilişkin yapılan incelemelerde henüz bir ipucuna rastlanamadığını söyledi.Nehammer, terör saldırısına ilişkin gelişmeleri paylaştığı basın toplantısında, saldırıya ilişkin çok sayıda görüntünün incelendiğine dikkati çekerek, "Saldırıda ikinci bir saldırganın olup olmadığına ilişkin henüz bir ipucuna ulaşılamadı." dedi.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı