MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
TGK'dan uluslararası atak

17.10.2017 13:58

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) ile Çin Gazeteciler Birliği arasında işbirliği Protokolünü Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Yeni tarafından Çin'in başkenti Pekin'de imzalandı.

Çin Komünist Partisi'nin 19.Ulusal Kongresi dolayısıyla açılan Basın Merkezi'nde imzalanan işbirliği protokolü iki ülkenin basın kuruluşları arasındaki işbirliğini ve değişimi artırmayı amaçlıyor.  Anlaşmaya TGK Genel  Başkan Yardımcısı Mevlüt Yeni ile Çin Gazeteciler Birliği Genel Sekreteri Wang Dongmei imza attı. İşbirliği protokol uyarınca her yıl iki taraftan 6 kişilik gazeteci grubu birer haftalık karşılıklı ziyaretlerde bulunacak. Ayrıca yerel basın kuruluşları arasındaki işbirliği teşvik edilecek.

 TGK adına açıklama yapan Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Akdeniz Gazeteciler Federasyonu ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, "Çin Gazeteciler Birliği ile yaptığımız işbirliği protokolü Konfederasyonumuzun dış dünyaya açılması açısından büyük önem taşımaktaydı. Çok yakında Rusya Gazeteciler Birliği ile de işbirliği protokolü imzalayacağız."dedi

Tören sonunda Başkan Yeni işbirliği anısına Çin Gazeteciler Birliği Başkanı ZHANG Yannong ve Genel Sekreter Wang Dongmei ye bu plaket ve çeşitli hediyeler taktim etti.

(TGK Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Yeni ve Çin Gazeteciler Birliği Başkanı ZHANG Yannong)

TGK Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Yeni, Çin Gazeteciler Birliği Genel Sekreteri Wang Dongmei'ye Antalya Gazeteciler Cemiyeti flamasını hediye etti.

(MYGazete.com )

 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3