MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

 
Son dakika! Maliye Bakanı Berat Albayrak istifa etti!

08.11.2020 19:22

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın İnstagram hesabından yapılan açıklamada istifa ettiği duyruldu. Bakan Albayrak ayrılma sebebi olarak da sağlık sorunlarını gösterdi. Resmi kurumlardan herhangi bir açıklama yapılmaması ise siber saldırı ihtimalini gündeme getirdi. Güvenilir kaynaklar ise Bakan Berat Albayrak'ın istifa ettiğini doğruladı

Son dakika! Maliye Bakanı Berat Albayrak istifa etti!

Son dakika! Hazine ve Maliye Bakanı  Berat Albayrak istifa etti!. Bakan Albayrak'a ait sosyal medya aracı İnstagram'dan yapılan paylaşım Türkiye gündeminde bomba etkisi yarattı. Sağlık sorunlarını neden göstererek ayrıldığını belirten paylaşıma ise resmi kurumlardan herhangi bir açıklama gelmedi. Olayın siber saldırı olabileceği ihtimali üzerinde de duruluyor. Güvenilir kaynakların yaptığı açıklama ise Bakan Albayrak'ın istifa ettiği yönünde.

Bakan Albayrak sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada ise şöyle:

"Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevime sağlık sorunlarım nedeniyle devam edememe kararı aldım. Bundan sonraki süreçte artık zamanımı uzun yıllardır zorunluluktan ötürü ihmal ettiğim ve bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen annem, babam, eşim ve çocuklarıma ayıracağım.

Çok büyük hedeflerle çıktığımız bu yolculukta gerçekleşecek olan bayrak değişimiyle yeni gelen arkadaşlarımız Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Büyük ve Güçlü Türkiye hedefine her zamankinden daha kararlı ve emin adımlarla devam edeceklerdir.

Enerjide olduğu gibi ekonomide de ektiğimiz tohumlar çokta uzak olmayan bir gelecekte koca koca çınarlara dönüşecek ve ülkemizi tam bağımsızlık hedefine ulaştırdığına şahit olacağız inşallah. Bundan en ufak bir şüphem yoktur.

Bu 5 yıllık süre zarfında benimle bu zor ama kutsal yükü yüklenen tüm yakın mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çokça hakkım geçmiştir haklarını helal etsinler. At izinin it izine karıştığı, Hak ve batılı ayırt etmenin zorlaştığı böyle çetin bir zamanda bizlerin samimiyetine inanarak dua eden her bir vatandaşımızdan Rabbim razı olsun.

Türkiye tarihindeki belki de en kritik dönemlerden sayılacak bu 5 yıllık süre zarfında ülkeme ve ümmete hizmet etmeyi bana nasip eden Rabbime sonsuz hamdolsun.

Gaybı, kalpleri ve hakiki niyetleri bilen mutlak güç sahibi Cenab-ı Allah bizleri Sırat-ı Müstakim'den ayırmasın"

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto