MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Sokağa çıkma kısıtlamalarının ardından Pegasus Havayolları’ndan 65 yaş ve üzeri yolcularla ilgili açıklama

13.11.2020 22:21

Koronavirüs önlemleri kapsamında 65 yaş ve üzeri vatandaşlar için getirilen sokağa çıkma kısıtlaması kararının ardından Pegasus Havayolları, seyahatlerini gerçekleştiremeyecek bu yolcular için ücretsiz açığa alma, cezasız değişiklik ve bilet iadesi yapılacağını açıkladı.

Sokağa çıkma kısıtlamalarının ardından Pegasus Havayolları’ndan 65 yaş ve üzeri yolcularla ilgili açıklama

İçişleri Bakanlığı’nın yeni yayımladığı genelgenin ardından 65 Yaş ve üzeri vatandaşların sokağa çıkmaları kısıtlandı. Pegasus Havayolları 65 yaş ve üzeri yolcuların almış olduğu biletlerle ilgili resmi internet sitesinden açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada, Koronavirüs için alınan tedbirler doğrultusunda 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız için bazı illerde uygulanan sokağa çıkma yasağı üzerine, bu kısıtlamalardan dolayı seyahat planında değişiklik yapmak isteyen 65 yaş ve üzeri misafirlerimize ücretsiz açığa alma, cezasız değişiklik ve kesintisiz iade hakkı sunulacaktır" İfadelerine yer verildi.

Uygulanacak işlemler için biletlerin 10 Kasım 2020 tarihinden önce alınmış, kalkış veya varış şehrinin sokağa çıkma yasağı getirilen şehirlerden biri olması şartı bulunuyor. Ayrıca yolcuların uçuştan önce başvuruda bulunmaları gerekiyor. Yapılacak bu işlemler 31 Aralık 2020 tarihine kadar olan uçuşları kapsayacak. Seyahat izin belgesi olan 65 yaş ve üzeri vatandaşlarınsa uçuşlara kabul edileceği öğrenildi.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı