MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
PKK’lı teröristler Suşa bölgesine nakledildi

25.10.2020 21:42

Ermenistan ve terör örgütü PKK, işbirliğini işgal altındaki Azerbaycan topraklarına taşımayı sürdürürken, Irak ve Suriye’de sabotaj eğitimi almış onlarca PKK’lı teröristin işgal altındaki Suşa bölgesine nakledildiği öğrenildi.

PKK’lı teröristler Suşa bölgesine nakledildi

Ermenistan, işgal altında tuttuğu Karabağ'da PKK ile işbirliğini sürdürüyor. İstihbarat kaynaklarından alınan bilgiye göre, Ermenistan ordusunun Şuşa’ya, Suriye ve Irak’tan getirilen PKK’lı teröristleri yerleştirdiği ögrenildi.

PKK'lı teröristlere Azerbaycan üniforması giydirdiler

Şuşa’ya yerleştirilen söz konusu PKK’lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirildiğine dikkati çeken kaynaklar, Ermenilerin bu yolla, gerçek Azerbaycan askerlerini şaşırtmayı amaçladıkları ayrıca, PKK’lı teröristler öldürüldüğünde, sözkonusu teröristlerin Azerbaycan ordusu tarafından Suriye’den getirilen paralı asker olduğunu öne sürecekleri belirtildi.

Esir alınan Ermenistan askeri itiraf etmişti

Azerbaycan ordusunun topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyonda esir alınan Ermenistan askeri Albert Mikaelyan, PKK'lı teröristlerin Dağlık Karabağ'da Ermenistan saflarında savaştığını itiraf etmişti.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı