MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Eski AK Partili vekil Bilim Kurulu'nu eleştirdi

12.02.2021 17:02

AK Parti İstanbul eski Milletvekili Metin Külünk, yolcu dolu otobüslerin fotoğraflarını paylaşıp, restoranların açılmamasını eleştirerek yine Bilim Kurulu’na yüklendi. Külünk, “Bilim Kuruluna soruyoruz; 80 kişi aynı Belediye otobüsünde bir arada 2 saat boyunca seyahat edebiliyorken, aynı 80 kişi restoranda yarım saat neden yemek yiyemiyor? Kısıtlamaları gözten geçirin” diye sorup otobüslerin tıktım tıklım görüntülerini paylaşınca vatandaşlardan da yorum yağdı.

Eski AK Partili vekil Bilim Kurulu'nu eleştirdi

AK Partili eski vekil Metin Külünk sosyal medya hesabından restoranların kapalı tutulmasını eleştiren bir dizi paylaşım yapıp otobüslerin tıktım tıklım dolu fotoğraflarını paylaşınca eleştirilerin odağındaki Bilim Kurulu’na vatandaşlardan yüzlerce tepki ve destek mesajı geldi.

AK Parti İstanbul eski Milletvekili Metin Külünk

DOLU OTOBÜSLERİN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Metin Külünk Twitter hesabından yaptığı bir dizi paylaşımda yine Bilim Kurulu’na yönelik eleştirilerde bulundu. Külünk mesajlarında şu ifadelere yer verdi; “Bilim Kuruluna soruyoruz; 80 kişi aynı Belediye otobüsünde bir arada 2 saat boyunca seyahat edebiliyorken, aynı 80 kişi restorantta yarım saat neden yemek yiyemiyor? Üstelik masalar arasındaki mesafe otobüse göre daha uygun olduğu halde?” / “Demek ki otobüste vatandaşlarımız kalabalık ile seyahat edebildiğine göre yemek ve kahve evlerinde stadlar da okullarda da tedbirli olarak hayat edebilir.”

“KISITLAMALARI GÖZDEN GEÇİRİN”

AK Partili Vekil Külünk’ün dün gece yaptığı paylaşımlarda da Bilim Kurulu’na yönelik eleştiriler vardı. Külünk’ün dün yaptığı paylaşımlar ise şöyle; “Bilim kuruluna uyarılarımız var! Kısıtlamalar konusundaki ısrarınızdan ve hayatı durdurmak için fırsat beklemenizden milletimiz son derece yorgun, sürekli ekranlarda korkutucu güven vermeyen mesajlarınızdan sokak psikolojik olarak son derece olumsuz etkileniyor.” / “Şimdi de MUTANT ve MUTASYON kelimelerini bolca korkutmak İÇİN kullanıyorsunuz açık yüreklilikle söylüyoruz Milletimiz,KORKUTMAK yerine Tedbir ile dinamizmin birada olduğu üslup ile konuşma bekliyor DSÖ konusunda açık konuşalım! Bilim Kurulunda DSÖ’nün baskısını hisseden mi var?” / “Bir kez daha ifade ediyoruz. Sosyal olarak da çocuklar evlerde kapalı kaldılar bu zorunlu kapalılık hali derin psikolojik izler bırakabilecek tehlikeler içerebilir. Bu bakımdan “önce insan” yaklaşımımızdan ödün vermeden her alanda kısıtlamaların gözden geçirilmesi gerekmekte.”

VATANDAŞLARDAN TEPKİ VE DESTEK

İstanbul eski Milletvekili Metin Külünk’ün bu paylaşımlarına vatandaşlardan yüzlerce yorum geldi. Kimi vatandaşlar kısıtlamalardan duydukları rahatsızlıkları dile getirirken, kimi vatandaşlar ise salgının kontrol altına alınabilmesi için kısıtlamaları yerinde bir karar olarak değerlendirdi.

 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı

Diğer Haberler

Turizmci Tolga Cömertoğlu'ndan duygulandıran anma

Turizmci Tolga Cömertoğlundan duygulan..

Turizmci Tolga Cömertoğlu'ndan duygulandıran anma
Isparta'dan Antalya'ya uyuşturucu getiriyorlardı! Yakalandılar

Isparta'dan Antalya'ya uyuşturucu geti..

Isparta'dan Antalya'ya uyuşturucu getiriyorlardı! Yakalandılar
Son Dakika: Ziraat Türkiye Kupası finalinde seyirci müjdesi

Son Dakika Ziraat Türkiye Kupası final..

Son Dakika: Ziraat Türkiye Kupası finalinde seyirci müjdesi
THY, günlük ortalama 504 uçuşla Avrupa'da liderliğini devam ettirdi

THY, günlük ortalama 504 uçuşla Avrupa..

THY, günlük ortalama 504 uçuşla Avrupa'da liderliğini devam ettirdi
9 Mayıs Pazar Türkiye'nin Koronavirüs Tablosu açıklandı

9 Mayıs Pazar Türkiyenin Koronavirüs T..

9 Mayıs Pazar Türkiye'nin Koronavirüs Tablosu açıklandı
Thodex olayında bir ilk! Açılan belirsiz alacak davası kabul edildi

Thodex olayında bir ilk Açılan belirsi..

Thodex olayında bir ilk! Açılan belirsiz alacak davası kabul edildi