MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Bakan Pekdemirli'den tedavi gören depremzedelere ziyaret

06.11.2020 17:07

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İzmir'de 6.6 şiddetindeki depremde enkazdan kurtarılan depremzedelere hastanede ziyarette bulundu.

Bakan Pekdemirli'den tedavi gören depremzedelere ziyaret

İzmir'de seferhisar açıklarında meydana gelen 6.6 şiddetindeki depremde yıkılan apartmanların enkazlarından kurtarılan depremzedeleri Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ziyaret etti. Pakdemirli, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavileri devam eden depremzedelere geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ayda bebeğin yanı sıra diğer yaralıları da ziyaret eden Pakdemirli, hastane çıkışında yaptığı açıklamada, “Ayda bebek, Murat Bey ve Emrah kardeşimizi ziyaret ettik. Mümkün mertebe geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Tabi ki aileler travmayı atlatmış değil. Bu da çok doğal. Belli bir zaman geçmesi gerekiyor. Yakınlarını kaybedenler var. Hepsinde de bunun izleri var. Cumhurbaşkanımızın taziye dileklerini de ilettik. Kendileriyle bağlantı içinde kalacağımızı söyledik. Onlar da teşekkür etti” dedi.
Bayraklı Şehir Hastanesi’nin yanında 3 bin konut inşa edilecek olan rezerv alanı havadan incelediklerini de belirten Pakdemirli, “Rezerv konut ile ilgili çalışmalarımız sürüyor. Alanı bugün Çevre ve Şehircilik Bakanımız ile inceledik ve çok da faydalı oldu. Karşılıklı görüşler doğrultusunda başta ağır hasarlı yapılar olmak üzere Bayraklı’da bu dönüşümün sağlanmasına fayda sağlayacak alanı gezdik. Bakanımız ve TOKİ başkanımız da alanı çok beğendi. İzmir için doğru bir projeyle doğru bir çalışma yapılabileceğini düşünüyoruz” diye konuştu.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı