MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Turizmci Talha Görgülü Almanya'nın talebi üzerine Ukrayna'da gözaltına alındı!

02.08.2019 13:30

Türk kamu bankalarından 43 milyon Euro alıp özel hesaplarına aktardığı iddia edilen Antalyalı ünlü turizmci KAYI Grubu Başkanı Talha Görgülü, Ukrayna’da gözaltına alındı. Alman Savcılığı, "kara para, hileli iflas ve emniyeti suistimal" suçlamaları ile hakkında dava açılan Görgülü’yü Alman polisi Ukrayna’dan alıp hakim karşısına çıkaracak.

Turizmci Talha Görgülü Almanya'nın talebi üzerine Ukrayna'da gözaltına alındı!

Sözcü Gazetesi'nden Ali Gülen'in haberine göre Antalya ve Almanya'daki GTI- Travel ve Sky Airlines şirketlerinin sahibi Talha Görgülü Alman mahkemelerinin takip ve talebi üzerine Ukrayna’da gözaltına alındı. Kayı grup bilindiği üzere iflas etmişti. Talha Görgülü Almanya'da hakim karşısına çıkarak hakkındaki suçlamalar ile ilgili Alman yargıçlara hesap verecek. 

Talha Görgülü hakkındaki suçlamalar 

Düsseldorf Savcılığı'nın “hileli iflas” suçlamasıyla başlattığı soruşturma çerçevesinde, 2013 yılından bu yana takibini sürdürdüğü ve Görgülü'nün de bu suçlamayla yargılanacağı belirtiliyor. 

Savcılık, 2013 yılında Talha Görgülü hakkında, hileli iflasın dışında “Kara para aklama ve emniyeti suistimal” suçlarından soruşturma açmıştı.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı