MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Sat Kendini Türkiye’yi dolaşıyor 

11.03.2019 15:33

6 yıl süreyle 150’den fazla etkinlikte Sat Kendini - Kişisel markalaşma ve pazarlama konusunu anlatan Özel Oytun Türkoğlu, ilk kitabını da aynı isimle çıkardı, 2018 yılı itibariyle de Sat Kendini - İnsanları Etkileme Sanatı isimli seminerini öğrencilerle ve iş insanlarıyla paylaşıyor. İkinci kitabın adı da olacak bu konseptte, insanları etkilemenin pazarlama ile ilişkisi, beden dili ve insan ilişkileri yönetimi anlatılıyor. Türkoğlu, aynı zamanda I am Global Şirketler Topluluğu kurucu ortağı, girişimcilik ekosisteminde mentor ve yatırımcı olarak çalışmalarına devam ediyor.

Sat Kendini Türkiye’yi dolaşıyor 

Son 1 aydır ülkemizin çeşitli illerinde konferanslar veren ve kitabını imzalayan Özel Oytun Türkoğlu son olarak Ankara'da sevenleriyle buluştu. Kitabı her geçen gün ilgi gören Türkoğlu, tanınmış yazar ve fikir insanlarıyla aynı sahneyi paylaşmakta.

Türkiye yi karış karış dolaşan ve gördüğü ilgi karşısında tüm okurlarına teşükkürlerini sunan Özel Oytun Türkoğlu, “A7Kitap Yayıncılıktan çıkan Sat Kendini, şubat ayı başında tüm kitap marketlerde yerini aldı.

Kitabım Mart ayı itibariyle 3. baskısını yaptı. Beş kişinin önünde konuşamayan bir insandan bin kişiye konuşabilen birine dönüşmeye, hiç ortaklık yapmamış olmaktan onlarca iş birliği ve partnerliğin içinde yer almaya başladığımın bir yaşanmışlığın hikayesini anlatıyorum. Ne satarsan sat kendini satarsın” sloganıyla kaleme aldığım  kitabım uzun yolculuğunu paylaşmak için, Ülkemizin çeşitli illerinden çokça davetler almaktayım. Bu beni fazlasıyla memnun etmekte.

Son olarak Ankara'da konferansa katıldım ve kitabımı imzaladım" dedi.

Özel Oytun Türkoğlu Kimdir?

Yaşamını dönüştürmeye 36 yaşında başlayan Özel Oytun Türkoğlu 1975 yılında Ankara’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Fizik ve ODTÜ İnşaat Mühendisliği eğitimleri aldı.

Uzun yıllar petrol ve doğalgaz şirketlerine bilişim ve yönetim danışmanlığı yaptı. Üniversitelerde, STK’larda mentor ve eğitimci olarak görev almaktadır.2012 yılından bu yanadır, 200’den fazla üniversite ve STK’da seminerler vermiştir.

2013 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından Yılın Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Girişimcisi Ödülü’nü kazanmıştır.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı