MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Mehmet Sait Dalmış yazdı: "Yaşamayı beklerken yaşayamamak"

07.02.2020 15:55

Moda Yazarı ve Stilist Mehmet Sait Dalmış bu hafta, "Yaşamayı beklerken yaşayamamak" isimli yazıyı kaleme aldı.

Mehmet Sait Dalmış yazdı: "Yaşamayı beklerken yaşayamamak"

Moda Yazarı ve Stilist Mehmet Sait Dalmış, bu haftaki yazısında; sevginin ve mutluluğun yaşamdaki önemini anlatan makalesini kaleme aldı. 

İşte Mehmet Sait Dalmış'ın o yazısı: "İnsanların birçok yönden ortak noktaları bulunmasına rağmen, herkesin birbirinden sayısız farkı ve hikayesi vardır aslında.. İnsanlar arasındaki yaşanan kaoslarda bu farklılıklardan kaynaklanmaktadır. Hepimizin fiziksel farklılığı dışında, düşünceleri, zevkleri, sağ ve sol beynimizin bizi baskın kılan özellikleri, kişisel yetenekleri, iyi ve kötü olma tercihlerinin hayatlarına ve çevrelerine olan etkileri vs... Tüm bunlar insanoğlunun, yaşama kattığı anlam, olumlu ve olumsuz farklılıklarıyla çok karışık bir tablo sunsa da, aynı karakter ve düşüncede olduğumuzu düşününce hayat çok sıkıcı gelmez miydi...? 

Hayata anlam katan bu farklılıkların önemi gibi insanoğlunun ortak olan bazı yönleri “mutluluk, hırs, kıskançlık, sevgi, hüzün, vicdan, aşk, nefret, vs...” tüm insanların yaşam arazisinde sergilenmektedir. Bana göre hayatı en değerli kılan, ruhu besleyen şey sevgi ve mutluluğu yaşamaktır."

Mehmet Sait Dalmış'ın yazısının tamamını okumak için tıklayınız. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı