MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt

 
Manavgat'ta festival coşkusu!

27.07.2019 17:41

Bu yıl 23'üncüsü düzenlenen Barış Suyu, Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali başladı.

Manavgat'ta festival coşkusu!

Manavgat Belediyesi tarafından bu yıl 23'üncüsü düzenlenen Barış Suyu, Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali Manavgat Irmağı’nda su sporları korteji ile başladı. 

Kent halkının yoğun ilgi gösterdiği kortejde İYİ Parti Antalya Millet Vekili Tuğba Vural Çokal ve Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de yer aldı.

Flybord gösterisi, Jet skiler ve su motorları nefes kesen su şovları gerçekleştirdi. Su gösterisinin ardından, kent halkı kortej halinde Atatürk Kültür Merkezi’ne hareket etti.

Cem Belevi ve Aleyna Tilki, Atatürk Kültür Merkezi Meydanı’nda Manavgat halkına unutulmaz bir akşam yaşattı. 

Kentteki turizm canlılığını arttırmak, esnafa katkıda bulunmak ve insanları sosyal yaşamın içerisine dahil edebilmek amacıyla yapılan Barış Suyu Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali’nin 5'inci gününde, Manavgat halkı Atatürk Kültür Merkezi’ne akın etti. Ünlü sanatçıların Manavgat halkıyla buluşacağı ve 3 gün süren halk konserlerinin ilk gününde Ünlü şarkıcı Cem Belevi hayranlarıyla buluştu. Cem Belevi’ye festival plaketini Milletvekili Tuğba Vural Çokal takdim etti. 

Tüm Manavgat halkı davetli! 

Cem Belevi ise, Manavgat halkının oldukça coşkulu olduğunu söyleyerek kent halkı ile yeniden buluşmak istediğini ifade etti. 

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, hayranlarına unutulmayacak bir akşam yaşattı. Hınca hınç dolu olan konser alanında, Aleyna Tilki daha önce böylesine coşku dolu bir kalabalığa konser vermediğini söyleyerek, "Bizleri bir araya getiren Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür ederim" dedi. 

Aleyna Tilki’ye festival plaketini veren Başkan Şükrü Sözen, Manavgat’ın unutulmaz bir festival yaşayacağını belirterek bütün Manavgat halkını yıldızlar geçidinden oluşan festivale davet ettiğini söyledi. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto