MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Konut fuarı büyük ilgi gördü

04.09.2019 12:33

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği tarafından organize edilen 0,99 Konut Fuarı'na vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Antalya’nın güçlü firmalarının stant açtığı fuarda sıcak satışlar da yapıldı.

Konut fuarı büyük ilgi gördü

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği tarafından organize edilen konut kredilerindeki şok indirimden vatandaşların daha çok faydalanması ve konut sahibi olması için gerçekleştirilen fuar büyük ilgi gördü.

Agora AVM'de gerçekleştirilen konut fuarına Antalya’nın tanınmış ve ülke genelinde başarılı projeler gerçekleştiren firmalar katıldı.

Fuarda vatandaşlar ile birebir görüşmeler yapıldı, konut kredileri hakkında bilgiler aktarıldı.

Sıcak satışlar yapıldı

Fuarın başarılı bir şekilde tamamlandığını belirten Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı A. Atılgan Sert, Antalya’ da ilk kez bu tarzda bir fuarın dernekleri tarafından gerçekleştirildiğini ve ziyaret edenlerce memnuniyetle karşıladığını söyledi.

A. Atılgan Sert, “Dernek olarak ilk kez yaptığımız bu organizasyonun daha büyük ve geniş çaplı bir fuar organizasyonumuzun kapısını araladığını belirtmek isterim. Konut almak isteyen vatandaşlarımıza fuarda stant açan firmaların tecrübeli satış temsilcileri tarafından A'dan Z'ye her konuda merak edilen soruların cevapları verildi” dedi.

Vatandaşa tam bilgi aktarıldı

Başkan Sert, “İlk kez gerçekleştirmiş olmamıza karşılık fuarımız büyük ilgi gördü. Katılımcı müteahhit firmaları bu fuarda sıcak satışlar da gerçekleştirdi.

Şimdi fuarımızın daha büyük geniş kitlelere ulaşması için daha hassas ve titiz çalışma yürüteceğiz. Çünkü vatandaşımız konut almak istediğinde bu işin erbabı ve sahibi kurumlardan birebir görüşerek, hatta alacakları konutların yapı özellikleri, nerede nasıl olduğu noktasında maketler üzerinde bilgilendirilmekte.

Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız alacakları konutun tüm özelliklerini öğrenerek karar veriyor ve almayı düşünüyor.

Düzenlediğimiz fuar bu yönde alıcı ve satıcı açısından çok olumlu sonuçlar vermiştir.

Özellikle fuarımızın gerçekleşmesi için bizlere bu fırsatı veren Agora AVM yönetimine, şehrimizin güçlü firmalarına, çalışmalarımızın kusursuzluğu için çaba gösteren yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm dernek üyelerimize sonsuz teşekkür ederim” diye konuştu.

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği AVM yönetimi adına Serkan Testecili’ye fuara yaptıkları katkıları anısına plaket takdim etti. 

Fuar açılışına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ev almanın tam zamanı olduğunu söyledi.

Başkan Tütüncü, “Böylesi güzel bir tanıtım ve fırsat günlerinin düzenlenmesi muhteşem bir hazırlık. Bu vatandaşlar için müthiş bir katkı olduğunu düşünüyorum.

Kepez ilçemizde birbirinden güzel projeler yükseliyorken böylesine güzel bir fuarı vatandaşlarımızın bütçelerine uygun konut için bu fırsatı yakaladığına inanıyorum” diye konuştu.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3