MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Karmaşıklığı çözmelisiniz! İşte günlük burç yorumlarınız

04.12.2019 09:00

Astrolojik yıldız falınız gündelik hayatınıza nasıl bir yön veriyor? İşte gündelik hayatta karşılaşacağınız olayları veya duygu durumlarını öğreneceğiniz günlük burç yorumlarınız.

Karmaşıklığı çözmelisiniz! İşte günlük burç yorumlarınız

Günlük hayatınızda sizleri neler bekliyor?

İşte 4 Aralık 2019 Çarşamba günlük burç yorumları…

Koç burcu 

Son günlerde hayatınızda yaşanan pek çok gelişme ile ilgili tedirgin bir ruh haline büründünüz. Normal şartlar altında hızlı bir şekilde karar verip geçeceğiniz pek çok şey sizin için sorun haline gelmeye başladı. Maddi sorunların önüne geçebilmek için birikim ihmal etmemeli, hayata geçirmeyi düşündüğünüz yeni fikirler için biraz daha beklemelisiniz.

Boğa burcu 

İletişim sahip olduğunuz en önemli meziyet ve ikili ilişkilerde büyük bir başarı sergiliyorsunuz. İlişkilerinizin sonucunda genellikle siz kazanıyor ve aklınızda yeni başlangıçlar, güzel sonuçlar için pek çok fikir var.

İkizler burcu 

Hayatınıza bembeyaz bir sayfa açmanın tam zamanı. Cesaretinizi toplayıp harekete geçmek için en doğru zaman geldi. Mevcut enerjinizin tamamını planlarınız için harcamaya başlamalı, maddi kaynaklarınızı artırmak için gereksiz harcamaları sona erdirmelisiniz.

Yengeç burcu

İş hayatınızda beklemediğiniz gelişmeler cereyan edecek ve kimi zamanlar kendinizi dışlanmış gibi hissedebileceksiniz. Gergin günler için hazırlıklı olup bunların psikolojik bir sınav olduğunu düşünmelisiniz. Maddi konulardaysa beklentileri bulunanları reddetmeyi öğrenmelisiniz.

Aslan burcu

Aşk hayatınızdaki sakinliğiniz karşı tarafta olumsuz bir algı oluşturuyor. Patlamak için biriktiniz ve bunun hem size hem de çevrenize zarar vereceğini aklınızdan çıkarmayın. İş hayatınızdaki konularda fazla tepki göstermemeli, düşünerek hareket etmelisiniz.

 Başak burcu 

Çalışma ortamınızın rahatlığıyla başlayacak ve iş çıkışında arkadaşlarınızla buluşup belki birer Türk kahvesi içmelisiniz. Maddi konulardaki hassasiyetinizi abartmamaya dikkat edin. Sevdiklerinizle biraz vakit geçirmekten zarar gelmez!

Terazi burcu 

Özel hayatınızda yaşayacağınız bir tartışma gününüzün düzenini adeta alt üst edecek. Bu süreçte düğümü çözecek olanın da yine sizler olduğunu unutmayın. Olumlu veya olumsuz gelişmeler yaşadığınızda bunu tek başınıza yaşamak yerine güvendiğiniz kişilerle de paylaşmalısınız.

 Akrep burcu

Mevcut olanaklarınızın yeterli olmadığı bahanesiyle yaşayarak elinizdeki olanakları da kaybettiğinizi aklınızdan çıkarmayın. Harcama düzenliliği bakımından oldukça düzenlisiniz ve tasarruflu tutumunuz maddi tartışmalar yaşamanızın önüne geçiyor.

Yay burcu 

Duygusal olarak karmakarışık bir ruh hali içerisine girdiniz. Yapmanız gerekenler ve buna karşın hiçbir adım atmamanız sırtınıza binen yükün ağırlaşmasına sebep oluyor. İşlerinizi zamanında halletmeyi öğrenmeli, gerekiyorsa kendinize vakit ayırmayı bilmelisiniz.

Oğlak burcu

Hayatınızın merkezine iş hayatınızı yerleştirdiniz ve bu da sizin sinirli ve gergin bir kişilik olmanıza sebep oluyor. Duygusal boyuta da vakit ayırmalı ve farklı çevrelerden insanlar tanıyarak kafanızı dağıtmalısınız.

 Kova burcu

Karşınızdaki kişilere beslediğiniz duyguların karşılığını sonuna kadar alıyorsunuz. Objektif yaklaşımlar içerisine girmeli ve iş hayatınızdaki kimi durumların isteğiniz dışında geliştiğinin farkına varmalısınız. Her şeyi kontrol edemezsiniz!

Balık burcu

İş hayatınızla ilgili istediğiniz ortam ve maddi kaynakları elde etmenin mutluluğu motivasyonunuzu da bir hayli artırıyor. Sözlerinizin yanlış anlaşılacağı ve gergin bir gün geçireceğiniz bir süreç içerisine girdiniz. İnsanları kırmamaya özen göstermeniz faydanıza olacaktır.
 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı