MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Hayatınız değişiyor! İşte günlük burç yorumlarınız

11.12.2019 08:59

Astrolojik yıldız falınız gündelik hayatınıza nasıl bir yön veriyor? İşte gündelik hayatta karşılaşacağınız olayları veya duygu durumlarını öğreneceğiniz günlük burç yorumlarınız.

Hayatınız değişiyor! İşte günlük burç yorumlarınız

Günlük hayatınızda sizleri neler bekliyor?

İşte 11 Aralık 2019 Çarşamba günlük burç yorumları…

Koç burcu 

Son günlerde özel hayatınızda bir dönüm noktasına gelebilirsiniz. İlişkinizde yaşayacağınız tatsız bir durum sizin için yeni bir dönemim başlangıcı olabilir. Geleceğiniz için karşı tarafla empati yaparak onu anlamaya çalışmalısınız. Maddi olarak özellikle dikkat etmelisiniz. Ödemelerinizi kontrol etmenizde fayda var.

Boğa burcu 

İşinizle ilgili yeni teklifler veya fırsatlar kapıda. Bu teklifler size yeni bir hayat başlangıcı sağlayabilir. Maddi konularda biraz canınız sıkılabilir, tedbirli olmakta fayda var. Aşk hayatınızda işler yolunda ve tüm güzellikler sizden tarafta. Bu güzel enerjinin yaratacağı pozitif etki ile partnerinizle güzel günler geçirebilirsiniz.

İkizler burcu 

Çok uzun süredir çeşitli engellerle gerçekleşmeyen bir işiniz, sizin lehinize sonuçlanabilir. Ancak bu durum size maddi olarak etki edebilir. Yeni hedefler yapmaya başlamak için iyi bir gündesiniz. Özel hayatınızda ise birlikte olduğunuz kişiye güvenmeyi denemelisiniz.

Yengeç burcu 

Sizin için kritik bir gündesiniz. Uzun zamandır konuşmadığınız konular önünüze gelebilir. Artık kaçınılmaz olarak sizin de bir söz söylemeniz gerekecek. Korkularınızla yüzleşmenin ve içinize attığınız ne varsa açık bir şekilde ortaya dökmelisiniz. Her ne olacaksa şuan andan daha iyi olacaktır, kesinlikle.

Aslan burcu

Önemli bir görüşme yapabileceğiniz bir gün. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınız sizin için bir hazırlık içinde olabilir. Sabah saatlerinde alacağınız bir haber canınızı sıkabilir. Ancak günün kalanı sizin için yeni güzelliklere gebe. Maddi konuları bugün için ertelemek sizin için iyi olabilir. Yakında sorunlarınızı kesin çözümü için belli imkanlar elde edebilirsiniz.

Başak burcu

Son günlerde ilgisiz ve özensiz tavırlarınız sizi üzebilir. İşinizde bazı gecikmeler olabilir ve işleriniz aksayabilir. Dikkatli olun her şeyi siz çözemezsiniz, arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Özel yaşamınızda yakın çevrenizdeki problemleri çözmek için harekete geçmelisiniz.

Terazi burcu 

Çok önemli bir gündesiniz. Kararlı ve güçlü davranın gelen pozitif enerji sayesinde adımlarınızı çekinmeden atmalısınız. Yakın çevrenizde yaşanacak gelişmeler sizi etkileyebilir. Tepkilerinizi soğukkanlı bir şekilde ortaya koymanızda fayda var. Partneriniz sizin için güzel bir sürpriz hazırlığında olabilir.

Akrep burcu 

Bugünlerde her şey üzerinize geliyor. Çok kırılgan ve duygusalsınız bu durum hem iş hem de özel yaşamınızda sizi derinden etkiliyor. Daha önce sorun yaşadığınız konulardaki gelişmeler bugünde devam edebilir. Bu yüzden bu günü yakın arkadaşlarınız geçirmeniz iyi olabilir.

Yay burcu 

Güzel haberler peş peşe geliyor. Özel yaşamınızda yenilikler olabilir. Bu durum enerjinizi de artıracaktır. Akşama doğru alacağınız bir haber sizi çok sevindirebilir. Bugün ailenizden de iyi haberler alabilirsiniz, maddi olarak çok rahatlayacaksınız.

Oğlak burcu 

Birlikte çalıştığınız insanlar sorumsuzca davranabilir. Ancak bu durum sizin canınızı sıksa da kontrollü davranmak sizin için iyi olacaktır. Kararlı bir şekilde istediklerinizi yapmalısınız. İnsanların tavırlarına sinirlenmeniz sağlık problemleri yaşamanıza sebep olabilir. Sert tepkilerden uzak durun.

Kova burcu

Ertelediğiniz işleriniz için harika bir gün. Yeni bir başlangıç yapın ve isteklerinizi ertelemeyin. Bu durum sizi yeterince üzüyor. Artık cesur olma vakti. Her zaman arkanızda olan partnerinize haksızlık etmeyin ve siz de ona güvendiğinizi gösterin.

Balık burcu

Son zamanlarda iş hayatınızda sorunlar yaşıyorsunuz. Yaşananlarda bir etkiniz olmasa da, bu durum sizi üzüyor. Ancak unutmayın ki, sizin dışınızda gerçekleşen bu olaylara müdahale etme şansınız yok ve bunu kabullenmelisiniz. Dik başlılık edip olayları kendinize göre yorumlarsanız maddi olarak olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. 

 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3