MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt

 
GÜSAD’tan Ata'ya Saygı sergisi

05.11.2019 13:59

Antalya'da bulunan Güzel Sanatlar Derneği (GÜSAD) Ata’ya Saygı sergisinin 27’ncisini Aydın Kanza Parkı'nda sanat severlerin beğenisine sundu. Dernek Başkanı Ertuğrul Hepgüzel 34 dernek üyesinin çeşitli tarzlarda yaptığı eserlerin sergide yer aldığını belirtti.

GÜSAD’tan Ata'ya Saygı sergisi

Güzel Sanatlar Derneği (GÜSAD) Ata’ya Saygı sergisinin 27’ncissini Aydın Kanza Parkında açtı. Sergide dernek üyesi 34 ressamın eseri yer aldı.

Sergi açılışını Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz ve beraberindeki sanat dostları birlikte yaptı.

Hasan Kaçmaz yaptığı konuşmada, “GÜSAD'li sanatçılar çok kaliteli ve muhteşem çalışmalar ortaya çıkartmakta. Ata’ya Saygı sergisinde de aynı güzellikte eserlere yer verildiğini gördük. Sanatçılara duyarlılıklarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Sezonun en güzel ve anlamlı sergisi

Dernek Başkanı Ertuğrul Hepgüzel, ”Her yıl geleneksel olarak açtığımız sergimizin 27’ncisini gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduk. Bu yıl 6 sergi açtık. Beşini Antalya'da bir tanesini de Fethiye'de gerçekleştirdik.

Antalya dışından aldığımız davetlerimizde de eserlerimizle açılışlara katılmaktayız. Fethiye'de eserlerimizin büyük ilgi gördüğünü belirtmek isterim. Bu arada Tefenni'de bir konaklama merkezi tarafından davet aldık.

Buradaki sergimize de çok özel eserlerimizi götüreceğiz” diye konuştu. 
 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto