MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Günlük hayatta sizleri neler bekliyor? İşte yanıtı...

07.12.2019 08:25

Astrolojik yıldız falınız gündelik hayatınıza nasıl bir yön veriyor? İşte gündelik hayatta karşılaşacağınız olayları veya duygu durumlarını öğreneceğiniz günlük burç yorumlarınız.

Günlük hayatta sizleri neler bekliyor? İşte yanıtı...

Günlük hayatınızda sizleri neler bekliyor?

İşte 7 Aralık 2019 Cumartesi günlük burç yorumları…

Koç Burcu 

Bugün iş hayatınızda yeni gelişmeler yaşanabilir. Enerjinizin tamamını işiniz için harcadığınız bu dönem içerisinde performansınız üstleriniz tarafından gözlemleniyor. Yaptıklarınızın hiçbiri boşa gitmiyor. Böyle çalışmaya devam etmelisiniz.

Boğa Burcu

Bugün Boğa burçları için oldukça önemli bir gün. İş hayatı içerisinde çalışmak her ne kadar sizin için oldukça keyifli olsa da son zamanlarda kendinizi biraz fazla zorluyorsunuz. Kendinize biraz dinlenme fırsatı tanımalı ve işinize çok daha dinç bir şekilde devam etmeyi düşünmelisiniz.

İkizler Burcu

Uzun zamandır iş hayatınız üzerinde büyük bir efor sarfediyorsunuz. Bu harcanan enerjinin geri dönüşü olmadığında moral olarak da düşüyorsunuz. Yaptığınız her şeyin bir geri dönüşü olacağını asla unutmamalı ve çalışma motivasyonunuzu asla düşürmemelisiniz.

Yengeç Burcu

Son günlerde sağlığınız açısından birkaç sorun yaşıyorsunuz ancak bu sizin hiç umurunuzda olmuyor. Çalışma ve sosyal hayatınıza hiçbir şey olmamış gibi devam etmemelisiniz. Sağlık sorunlarınızı çözmek için gerekli kurumlara başvurmalı ve dinlenmeyi düşünmelisiniz.

Aslan Burcu 

Son günlerde sevdiğinizle ciddi problemler yaşıyorsunuz. İşin kötüsü bu problemleri çözmek için ikinizde çaba göstermiyorsunuz. Bu şekilde bir tutum ile devam etmeniz halinde birlikteliğinizin sona ereceğini siz de çok iyi biliyorsunuz. Onu kaybetmemek için elinizden geleni yapmalısınız.

Başak Burcu

Duygusal olarak oldukça hassas olduğunuz bugün içerisinde karşınıza çıkacak bir dostunuz ile uzun saatler boyunca sohbet edebilir dertlerinizi anlatabilirsiniz. Uzun zamandır içinizde tuttuğunuz düşüncelerinizi sonunda biriyle paylaşabilirsiniz.

Terazi Burcu

Dürüstlüğün sizin için son derece önemli olduğunun çevrenizdekiler tarafından çok iyi bir şekilde bilinmesine karşılık olarak size yalan söylenmesi sizi çileden çıkarıyor. İnsanlar hayatlarında bazı zamanlar hata yapabilirler. Siz de biraz daha affedici olmayı denemelisiniz.

Akrep Burcu 

Son günlerde hayatınız önceki dönemlere göre çok daha zor bir şekilde devam ediyor. Ancak bu geçici bir durum. İlerleyen günlerde eski düzeninize geri kavuşacak ve daha rahat günler geçireceksiniz.

Yay Burcu

Bugün sizin en şanslı günlerinizden birisi! Gün içerisinde karşınıza çıkan şans oyunlarını oynamalı ve beklemelisiniz. Diğer yandan çok sevdiğiniz ancak uzun zamandır görüşemediğiniz bir dostunuzla karşılaşabilir ve hiç olmazsa birkaç dakika hasret giderebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Son zamanlarda maddi konularda yaşadığınız sıkıntılar sizi sosyal hayattan biraz koparmış durumda. Kendinizi bu kadar sıkmamayı denemeli ve sosyal hayatınız içinde az da olsa bir ödenek ayırmalısınız.

Kova Burcu

Bugün özel hayatınızda beklemediğiniz bazı gelişmeler yaşanabilir. Sevgiliniz ile yaşadığınız problemlerin kendi aranızda olması gerektiğini düşünmenize karşın partneriniz sıkıntılarını farklı insanlarla paylaşmış olabilir. Bu durum her ne kadar sizi üzse ve sinirlendirse de ona karşı anlayışlı olmalı ve sorunlarınızı çözmeyi denemelisiniz.

Balık Burcu

İş hayatınızda oldukça yoğun bir şekilde çalışacağınız günlerden biri de bugün. Sabah saatlerinde daha henüz kendinize gelmemişken patronunuz tarafından oldukça büyük bir iş ile baş başa bırakılabilirsiniz.

 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı