MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Eski ilişkiler tekrar gündeme taşınıyor! İşte günlük burç yorumlarınız

10.12.2019 09:00

Astrolojik yıldız falınız gündelik hayatınıza nasıl bir yön veriyor? İşte gündelik hayatta karşılaşacağınız olayları veya duygu durumlarını öğreneceğiniz günlük burç yorumlarınız.

Eski ilişkiler tekrar gündeme taşınıyor! İşte günlük burç yorumlarınız

Günlük hayatınızda sizleri neler bekliyor?

İşte 10 Aralık 2019 Salı günlük burç yorumları…

Koç Burcu 

Bugün yeni insanlarla tanışıp çevrenizi genişletebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. İlham verici projeler ve başarılı işler yürütebileceğiniz bugünü oldukça verimli değerlendireceksiniz.

Boğa Burcu 

Bugün kendiniz doğru olduğuna inandığınız seçimleri yapmaya gayret edin. Dışarıdan duyduğunuz söylem ve fikirlerden olabildiğince uzak durun. Her zaman en doğru seçimin kendinizin yaptığı olduğuna inancınızı hiçbir zaman kaybetmeyin.

İkizler Burcu

Bugün gelecek planlarına yönelik adımlar atmak için uygun bir gün. Gerçekleşmesini istediğiniz hayallerin gerçekleşiyor olduğunu görmek motivasyonunuzda büyük bir artış sağlayacak.

Yengeç Burcu 

Bugün eski defterlerin açılması sizi şaşırtmasın.  Eski ilişkiniz, arkadaşlıklarınız ya da ortaklıklarınız tekrar gündeme gelebilir. Geçmişte kapatılan konular tekrar gün yüzüne çıkabilir.

Aslan Burcu

Planlı ve sistemli bir çalışma ile büyük başarılar elde edebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Bu başarılara kendinizi kaptırıp sağlığınızı göz ardı etmeyin, bugün için sağlık kontrollerini ihmal etmemekte fayda var.

Başak Burcu 

Bu ve önümüzdeki günlerde sosyal olmaya, iş arkadaşlarınızla iş yeri dışında aktiviteler düzenlemeye oldukça heveslisiniz. Bu etkinlikler önünüze yeni kapılar ve imkanlar getirecek.

Terazi Burcu 

Ev taşıma, eşya yenileme, düzende değişiklikler yapma isteğiyle dolu olduğunuz bir gün. Ancak bugün bu kararları almak için doğru bir gün değil. Önümüzdeki günlerde bu fikirleri tekrar gündeme getirmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Akrep Burcu

Maddi anlamdaki sıkıntılar artık tamamıyla sona erdi. Artık eliniz bol bol para görecek. Elinize aniden geçen büyük paralar karşısında heyecana kapılmamalı, harcamalarınıza son derece dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu

Bugün günün başlarında kendini gösteren belirsizliklere fazla takılmamalı kafanızın karışıklığını büyütmemelisiniz. Gün ortalarına doğru her şey çözüme ulaşacak. Sevdiğiniz insanlarla geçirdiğiniz keyifli bir gün olacak.

Oğlak Burcu 

Çalışmalarınızın, emeklerinizin karşılığını yeterince alamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Azimli ve devamlı çalışmanın karşılığını her zaman alacağınızı unutmayın. Bugün için pes etmeyi düşündürecek her şeyi görmezden gelin.

Kova Burcu 

Para biriktirmeye başlamak, paranızı doğru değerlendirmek  bugün itibariyle mümkün. Birikimler için kariyerinizde ve özel hayatınızda doğru adımlar atmanız size her açıdan fayda sağlayacaktır.

Balık Burcu

Kendinizi doğru ifade etmenin son derece önemli olduğu bir gün sizi bekliyor. Fikirleriniz ve paylaştığınız bilgiler  insanların beğenisini kazanabilir. Bu açıdan dışa dönük ve sosyal olmak bugün oldukça önem  arz ediyor.
 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı