MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Beklenmedik bir durum ile karşı karşıyasınız! İşte günlük burç yorumları

12.12.2019 09:00

Astrolojik yıldız falınız gündelik hayatınıza nasıl bir yön veriyor? İşte gündelik hayatta karşılaşacağınız olayları veya duygu durumlarını öğreneceğiniz günlük burç yorumlarınız.

Beklenmedik bir durum ile karşı karşıyasınız! İşte günlük burç yorumları

Günlük hayatınızda sizleri neler bekliyor?

İşte 12 Aralık 2019 Perşembe günlük burç yorumları…

KOÇ BURCU 

Bu sıralara ailenizle bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Fevri davranmamaya çalışın. Öfkelenip yanlış kararlar verebilirsiniz. Ailenize sıkıntılarınızı anlatmanız size iyi gelecektir. Özel hayatınız ile ilgili beklemediğiniz bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Mutlu olacağınız günler sizi bekliyor.

BOĞA BURCU

Çevrenizde yaşadığınız bazı olumsuzluklar sizi çok etkileyecek. Bu olumsuzluktan kurtulmak için arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmeniz gerekli. Bu yüzden bugünü onlara ayırın ve olumsuzlukları üzerinizden atın. Özel hayatınız oldukça iyi gidiyor. Ailenize bu sıralar biraz daha vakit ayırmanız sizin için iyi olacaktır.

İKİZLER BURCU

İş hayatınız ile ilgili bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz ancak en kısa zamanda çözüme ulaşacaktır. Bu durum sizi biraz üzecek ve kendinize zaman ayırmak isteyeceksiniz. Bu hafta sonunu kendinize ayırın ve güzelce dinlenin. Özel hayatınız ile ilgili yaşayacağınız bir gelişme sizi çok mutlu edecek ve artık huzurlu olduğunuzu hissedeceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Aile içinde bir tartışma yaşayabilirsiniz. Sizin bu tartışmada sakin olmanız ve konuyu uzatmamanız gerekebilir. Yanlış kişilere güvenip yanlış şeyler yapabilirsiniz. Bu nedenle insanları iyi tanımaya çalışın. Maddi olarak rahat edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yeni yatırımlar yapmanın tam zamanı.

ASLAN BURCU

Bu sıralar bazı durumlarda oldukça hırslısınız. Yapmak isteyip yapamadığınız ne varsa onun için uğraşıyorsunuz. Başaramayınca fazlasıyla hırslanıyor ve öfkeleniyorsunuz. Bu durum sizi fazlasıyla yıprattı. Ara verip kendinizi dinlemeniz ve kısa bir tatil yapmanız gerekiyor. En kısa sürede bunu gerçekleştirin. Arkadaşlarınızla geçireceğiniz vakitler de size iyi gelecektir.

BAŞAK BURCU

Öfkenize hakim olamadığınız bir süreç içerisine girmişsiniz. Bu durumdan kurtulmanız gerekiyor çünkü çevrenizdekilerle bir takım sıkıntılar yaşayabilir ve insanların kalbini kırabilirsiniz. Sabırlı olmanız ve yapıcı olmanız gerekiyor. Özel hayatınızda yaşanacaklar öfkenizin durmasını sağlayacak.

TERAZİ BURCU

Yoğun bir temponun içerisindesiniz ve biraz soluk almanız gerekiyor. Emeğinizin karşılığını yakın zamanda alacaksınız ancak biraz daha sabretmeniz gerekebilir. Özel hayatınızdaki gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Maddi açıdan bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz harcamalarınıza dikkat edin.

AKREP BURCU

Enerji dolu olduğunuz bir ayın ortasındasınız. Bu enerjiniz ay sonuna kadar devam edecek. Ertelediğiniz işleri hazır enerjiniz varken tamamlamaya çalışın. Sonuçlarını hemen alacak ve mutlu olacaksınız. Maddi açıdan rahat edeceğiniz bir döneme gireceksiniz. Ancak yine de harcamalarınıza dikkat edin ve fazla harcama yapmamaya çalışın.

YAY BURCU

Bir süredir hayatınız beklediğiniz gibi gitmiyor. Bu durumu düzeltmek sizin elinizde, hemen harekete geçin ve hayatınızı nasıl şekillendirmek istiyorsanız o şekilde şekillendirmek için bir an önce harekete geçin. Özel hayatınız ile ilgili güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. Çevrenizde bazı kötü niyetli insanlar bu durumu kıskanabilir dikkatli olun.

OĞLAK BURCU

Yoğun bir iletişim ağı içerisine girmişsiniz. Her arkadaşınızla görüşemeyebilirsiniz ancak önümüzdeki haftalar da bu arayı kapatacak ve tüm arkadaşlarınızla buluşmuş olacaksınız. Özel hayatınızda bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Enerjinizin bu sıralar düşmesi gayet normal. Canınızı sıkmayın ve hayatınıza olumlu bakmaya devam edin.

KOVA BURCU

Her şey için fazlasıyla endişeleniyorsunuz. Endişelenmemeniz gereken en düşük şey de bile büyük olaylar yaratıyorsunuz. Bunu çevrenizle paylaşın ve hep birlikte çözüm aramaya çalışın. Yoksa bu durum sizin ruh sağlığınızı bozacaktır. İletişim kurmak ve arkadaşlarınızla sıkıntılarınızı paylaşmak size çok iyi gelecektir. Kendinize haksızlık yapmayın ve düzelmek için bir adım atın.

BALIK BURCU 

Özel hayatınız ile ilgili beklenmedik bir durum yaşayabilirsiniz. Kendinizi bir takım sıkıntılar içerisine sokacağınız olaylarla karşılaşabilirsiniz. Çevrenize karşı daha dikkatli olun. Emek verdiğiniz her şey ile ilgili gelişmeler yaşayacak ve mutlu olacaksınız. Yakın zamanda hayalini kurduğunuz bir durum gerçekleşecek.
 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı