MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Başkan Tütüncü dağıttı, vatandaş kuyruk oluşturdu

05.01.2020 15:00

Her hafta pazar günü Kepez Fantastik Park alanında "Antalya Köy Pazarı" kuruluyor. Bu pazar da vatandaşları bir araya getiren Antalya Köy Pazarı'nda nohutlu pilav dağıtıldı.

Başkan Tütüncü dağıttı, vatandaş kuyruk oluşturdu

Kepez Belediyesi Fantastik Parkta Kadın üreticileri desteklemek amacıyla hayata geçirdiği 'Antalya Köy Pazarı' nda bu hafta alışverişe gelen vatandaşlara Başkan Hakan Tütüncü  nohutlu pğilav dağıttı. Yüzlerce vatandaş Nohutlu Pilav ve ayran alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

Geçtiğimiz Hafta Köy Pazarına gelen vatandaşlara Keşkek dağıtılmıştı. Başkan Hakan Tütüncü, her pazar Fantastik Park alanında muhteşem bir buluşma yaşandığını dağıtılan yemeğin ise kaynaşma, buluşma, dayanışmanın en güzel örneğini oluşturduğunu söyledi.

Tütüncü, "Her Pazar Antalya Köy Pazarı kadın üreticilerimizin el emeği hazırlıklarını tüketici ile buluşması gün geçtikçe alışkanlık haline geliyor. Bu alışkanlıklarımıza anlam katan dağıtımlarımız oluyor. Geçen hafta Keşkek, bu hafta nohutlu, tavuklu pilav dağıttık. Bu dağıtımlarda vatandaşlarımz ile yüz yüze gelme hasret giderme duygusunu da yaşamaktayız. Antalya Köy Pazarı Türkiye’de Yerel yönetimler arasında örnek gösterilen proje olmuştur" dedi.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı