MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Antalya'nın kalbi Kaleiçi'nde çirkin görüntü!

18.07.2019 11:49

Yaz aylarının gelmesiyle çeşitli illerden göçlerin yaşandığı Antalya’da kalacak yer bulamayan evsiz vatandaşların mesken tuttuğu tarihi Kaleiçi’nde çirkin görüntüler ortaya çıkmaya başladı.

Antalya'nın kalbi Kaleiçi'nde çirkin görüntü!

Antalya’yı mesken tutan evsiz vatandaşlar, turizmin başkenti Antalya'ya ve simgesel değeriyle en önemli yerleşim yeri Kaleiçi'ne yakışmayan görüntülere neden oluyor.

Özellikle geceleri gözlerden uzak, ıssız ve boş tarihi evlerin olması nedeniyle Kaleiçi’ni tercih eden evsiz vatandaşlar, Yat Limanı’na  inilen Kırkmerdiven'in altını da adeta çöplüğe çevirdiler.

Tuvalet sorunu da yaşanıyor

Antalya’nın çeşitli mahallelerinde sıkça rastlanan bu çirkin görüntülerin tarihi ve turistik Kaleiçi’nde de göze çarpması bölge sakinleri ve esnafın da tepkilerine yol açıyor.

Tarihi yapıların arasında oluşan bu çirkin görüntülerin, gece yürüyüş yapan veya oteline dönen turistlerin de huzursuz olmasına yol açtığının altını çizen bölge sakinleri, “İşin olumsuz yönlerinden biri de, evsiz vatandaşların tuvaletlerini duvar veya ağaç diplerine yapmaları. Bu nedenle koku ve kirlilik oluşuyor” şeklinde konuştular.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3