MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden toplu taşıma araçlarına ilişkin açıklama

27.03.2020 21:05

Antalya Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçlarının halen doluluk oranının yüksek olmasına ilişkin, "Son günlerde ülkemizde yaşanan Korona Virüs nedeniyle toplu taşıma araçların'da mevcut bünyemizde bulunan araçlarla hizmet vermekteyiz. Kullanım sayısının azalması ve dezenfektan işlemlerinin yapılabilmesi için yeni sefer saati düzenlemeleri yapılmıştır " açıklamasında bulundu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden toplu taşıma araçlarına ilişkin açıklama

Antalya'da otobüs seferlerinin azaltılmasına rağmen toplu taşıma araçlarının halen çok kalabalık olması bir vatandaş tarafından eleştirildi. Vatandaş, "Antalya da otobüs seferlerinin azaltılmasından sonra manzaralar bu şekilde devam ediyor. Dün açıklama geldi,durum aynı. Bizim burada amacımız iyiyide kötüyü de sistemin başında olanlara iletmektir. Geç olmadan lütfen çözelim" paylaşımında bulundu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ise paylaşıma cevap verdi. Büyükşehir Belediyesi sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda "Son günlerde ülkemizde yaşanan Korona Virüs nedeniyle toplu taşıma araçların'da mevcut bünyemizde bulunan araçlarla hizmet vermekteyiz. Kullanım sayısının azalması ve dezenfektan işlemlerinin yapılabilmesi için yeni sefer saati düzenlemeleri yapılmıştır. Zor bir süreçten geçmekte olup sizlerden anlayışız beklemekteyiz. Ulaşım araçları hakkında detaylı bilgiye 0(242) 6060707 numaralı Ulaşım Danışma Hattımız'dan ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz." açıklamasında bulundu.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3