MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt
Alanya Belediyesi’ne en başarılı belediye dalında altın ödül

05.10.2021 15:47

Antalya haber... Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İstanbul’da bir otelde düzenlenen Afet ve Acil Durum Yönetimi Zirvesi’ne onur konuğu olarak katıldı. Zirvede Alanya Belediyesi, En Başarılı Belediye dalında ödüle layık görüldü.

Alanya Belediyesi’ne en başarılı belediye dalında altın ödül

Antalya haber...  Alanya Belediyesi, İstanbul’da düzenlenen Afet ve Acil Durum Yönetimi Zirvesi’nden ödülle döndü. İstanbul Pendik’te bulunan bir otelde düzenlenen, 21 büyükşehir ve ilçe belediyesinin katılım gösterdiği zirveye, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’de katıldı. Zirvede, Alanya Belediyesi ‘En Başarılı Belediye’ dalında ödüle layık görüldü. Zirvenin sonunda düzenlenen Golden City Awards 2021 Ödül töreninde Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ‘en başarılı ilçe belediyesi’ ödülünü Kandilli Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi Müdürü Dr. Doğan Kalafat’ın elinden aldı.

“ALANYA STANDI İLGİ GÖRDÜ”

Alanya Belediyesi, zirvenin gerçekleştiği fuar alanında kentin, projelerin ve yürütülen çalışmaların tanıtımı için de stant açtı. Standı ziyaret eden misafirlere Alanya muzu, Alanya mandalinası ve Alanya’nın ünlü S Pastası’ndan ikram edildi. Ziyaretçiler, broşürler ve kitapçıklarla kent hakkında bilgilendirildi. Alanya standını, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu ile Bornova, Bodrum, Küçük Çekmece, Manavgat belediye başkanları da ziyaret etti.

Başkan Yücel, standı ziyaret eden belediye başkanlarına muz ikram etti.

“AFETLER HAKKINDA GELEN BİLGİLENDİRME YAPILDI”

Zirve kapsamında katılımcılara afetler hakkında da genel bilgilendirme sunumları yapıldı. Toplamda 4 oturum olarak düzenlenen zirvenin ilk oturumunda “Afetlere Genel Bakış ve Afet Yönetimi”, ikinci oturumda “Afet öncesi, afet anı ve sonrası yapılması gerekenler ile kriz yönetimi ve iklim değişikliği”, üçüncü oturumda “Uluslararası örgütler ve STK’lar ile işbirliği, yardımlaşma, lojistik ve sağlık hizmetleri”, dördüncü ve son oturumda ise “Afetlerde temel ihtiyaçların karşılanması, psikolojik destek ve normalleşme” konuları hakkında bilgiler verildi.

“ALANYAMIZ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Zirvenin sonunda düzenlenen Golden City Awards 2021 Ödül töreninde bir konuşma yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Ülkemizin çeşitli noktalarında etkili olan yangınlar hepimizi derinden sarstı ve etkiledi. Milletçe birlik olmanın, birbirimize kenetlenmenin ihtiyacını ve faydasını bir kez daha çok iyi anladık. Bir kez daha Allah ülkemizi ve milletimizi afetlerden korusun diyorum. En Başarılı İlçe Belediyesi Ödülünü almaktan dolayı onur duydum. Bu ödülü Alanya halkımız adına almaktan dolayı çok mutluyum. Memleketimize hizmet etmeye, dünyanın en güzel en huzurlu ve mutlu insanlarının yaşadığı Alanya’mız için üretmeye, insanlarımızın mutluluğu ve huzuru için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Haberlerimizi InstagramFacebookTwitterTelegram hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kaynak: İHA

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Diğer Haberler

Ünlü şarkıcı Haluk Levent'in soyadının öğrenenler şok yaşadı

Ünlü şarkıcı Haluk Leventin soyadının ..

Ünlü şarkıcı Haluk Levent'in soyadının öğrenenler şok yaşadı
İşte dev operasyonun tüm detayları! Tam 500 asker, 22 helikopter kullanıldı

İşte dev operasyonun tüm detayları! Ta..

İşte dev operasyonun tüm detayları! Tam 500 asker, 22 helikopter kullanıldı
Yargıtay'dan emsal karar: 'Vasıflı işçi asgari ücretle çalıştırılamaz'

Yargıtay'dan emsal karar: 'Vasıflı işç..

Yargıtay'dan emsal karar: 'Vasıflı işçi asgari ücretle çalıştırılamaz'
Serik'te orman yangını büyümeden söndürüldü

Serikte orman yangını büyümeden söndür..

Serik'te orman yangını büyümeden söndürüldü
Boş yolda kafa kafa çarpıştılar

Boş yolda kafa kafa çarpıştılar

Boş yolda kafa kafa çarpıştılar
Üç kafadarın motosiklet yolculuğu hastanede son buldu

Üç kafadarın motosiklet yolculuğu hast..

Üç kafadarın motosiklet yolculuğu hastanede son buldu