MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Akdenizli turizmciler sandık başına gidiyor

11.12.2019 11:11

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkan Adayı Yeliz Gül Ege, seçim çalışmalarına devam ediyor. Yeliz Gül Ege, “Bu kurumun geleceği için Kaş’tan Alanya’ya tüm üyelerimizi, 14 Aralık Cumartesi günü saat 10:00’da Concorde De Luxe Oteli’nde gerçekleşecek seçimli genel kurula davet ediyorum” dedi. 

Akdenizli turizmciler sandık başına gidiyor

Akdeniz Turistik Otelciler Birliği (AKTOB) Genel kurulu, 14 Aralık 2019 tarihinde Concorde DeLuxe Oteli’nde gerçekleştirilecek.

Yeni yönetim organlarının belirleneceği seçimli genel kurula başkan adayı olan ATAV Başkanı Yeliz Gül Ege, uzun süredir bir araya gelinmeyen AKTOB üyeleri ile bir araya geldiğini ifade etti.

Gül Ege, “Bu kurumun geleceği içinKaş’tan Alanya’ya tüm üyelerimizi, 14 Aralık Cumartesi günü saat 10:00’da Concorde De Luxe Oteli’nde gerçekleşecek seçimli genel kurula davet ediyorum. Değişim gerekli ve kaçınılmaz.

Bu demokratik yarışta Antalya çok güzel bir seçimin örneğini yaşayacak. Küçük, orta ve büyük işletmelerin katılımcı anlayışıyla yönetim kurulu oluşturulacak. Bir dönem için adayım, bir sonraki seçimde koltuğu başka bir arkadaşa devredeceğim” dedi.

Tek başkan değil, katılımcı yönetim 

AKTOB Başkan Adayı Yeliz Gül Ege, Antalya’da en çok ziyaret edilen turizm noktalarından biri Kaleiçi’nin ilk kez AKTOB Yönetim Kurulu’nda temsil edileceğini dile getirdi.

Gül Ege, şöyle devam etti:

“Bu kurum sadece belirli insanların gidip geldiği bir yer olmaktan çıkacak. Her yıl AKTOB tarafından düzenlenen Uluslararası Resort Kongresi’nde,kentimizin 12 ay turizm yapabilmesi için; dağlarına, antik değerlerine ve kültürüne önem veren ve bunları anlatan konular ele alınacak.

Antalya’yı çevreye duyarlı ve layıkıyla turizm yapan bir kent olarak anlatacağız. Genç ve aynı zamanda tecrübeli yönetim kurulumuz bunun için çalışacak. Tek başkan değil, katılımcı yönetim ile geliyoruz.

AKTOB bu seçimle dinamizm kazanacak.”


 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı