MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Akdeniz Reklamcılar Derneği yeni yönetimini belirledi

31.07.2019 13:51

Akdeniz Reklamcılar Derneği (ARD), Olağan Genel Kurul Toplantısı ile yeni yönetimini belirledi. ARD’nin yeni başkanı Ahmet Haluk Özsevim oldu.

Akdeniz Reklamcılar Derneği yeni yönetimini belirledi

Akdeniz Reklamcılar Derneği’nin (ARD) Olağan Genel Kurul Toplantısı 5 Temmuz 2019 tarihinde Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nde gerçekleştirildi.

Toplantıda Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetim Kurulu Faaliyet Raporu oy birliği ile ibra edildi. Genel Kurul Toplantısı’nda yeni dönem Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerinin seçimi de gerçekleştirildi.

AR'nin yeni başkanı belli oldu

Yapılan oylama sonunda; ARD Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve Denetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Yönetim kurulu: Ahmet Haluk Özsevim, Rafet Güzel, Kunt Hepyücel, Fulya Sarman, Emel Erçiftçi.

Disiplin Kurulu:  A .Cihan İşbaşı, Alaattin Özuzun, Himmet Öcal.

Denetim Kurulu: Afet Tipici, Güldal Siğinç, Orkun Öcal.

ARD Yönetim Kuruluise ilk toplantısında görev dağılımını da belirledi.

ARD Başkanlığı’na Ahmet Haluk Özsevim getirilirken başkan yardımcılıklarına Rafet Güzel ve Kunt Hepyücel, Genel Sekreterliğe Emel Erçiftçi, Sayman üyeliğe ise Fulya Sarman getirildi.

Değişen dünyaya ayak uyduracak

Gerçekleştirilen seçim sonrasında 2 yıl ARD’nın başkanlığını yapacak olan Haluk Özsevim, öncelikle geçmiş yönetimlere teşekkür etti.

ARD’yi yapacakları çalışmalarla 2 yıl boyunca ulusal ve uluslararası arenada en iyi şekilde temsil edeceklerini belirten Özsevim, “ARD Yönetim Kurulu olarak 2 yıl boyunca ciddi çalışmalar yapacağız.

Yapacağımız çalışmalarla reklamcılık sektörüne katkı sağlamak istiyoruz. Değişen ve dijitalleşen dünyada reklamcılık sektörü de büyük bir değişim gösterdi. Biz de bu değişen dünyaya uygun olarak hem üyelerimizin hem de müşterilerimizin gelişimi için çalışacağız” dedi. 

Antalya’nın tanıtımına da katkı sağlayacak

Reklamcılık sektörü adına yapacakları çalışmaların yanı sıra hazırlayacakları projelerle turizmin başkenti Antalya’nın tanıtımına da destek olmak istediklerini ifade eden Özsevim,“Antalya’nın tanıtımına katkı sağlamak için farklı sektörlerin STK’ları başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği yapmayı planlıyoruz. Bu noktada görüşmelere de başladık. Yapacağımız işbirlikleri ile Antalya’nın zenginliklerininbütün dünyaya tanıtılmasına katkıda bulunmak istiyoruz.

Antalya’nın gelişimi reklamcılık sektörüne büyük bir katkı sağlamıştır. Bizler de bu sayede dünyanın farklı yerlerinde danışmanlık yaptığımız firmaların tanıtımlarını üstleniyoruz. Bunun gelişimi için daha fazla çalışacağız” diye konuştu.

                

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3