MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
26 Kasım günlük burç yorumları

26.11.2019 09:05

Astrolojik yıldız falınız gündelik hayatınıza nasıl bir yön veriyor? İşte gündelik hayatta karşılaşacağınız olayları veya duygu durumlarını öğreneceğiniz günlük burç yorumlarınız.

26 Kasım günlük burç yorumları

Günlük hayatınızda sizleri neler bekliyor?

İşte 26 Kasım 2019 Salı günlük burç yorumları…

Koç Burcu 

Bugünlerde iş hayatınızda iddialı olmanız kendinize olan güveninizi yerine getiriyor. Ancak bu durumu size karşı tehdit olarak kullanacak kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Bazı teklifler alıyorsunuz. Bu teklifleri değerlendirmek tamamıyla sizin elinizde. Üzülmek istemiyorsanız olumsuz düşünceleri kafanızdan çıkarın.

Boğa Burcu 

Özel hayatınızdaki karışıklıklara bir son vermelisiniz. Sevgilinizin arkadaşlarınızda fazla samimi olmasından hoşlanmıyor ve bu konu hakkında konuşmak istiyorsunuz. Yapacağınız tek şey onu sevdiğinizi göstermek olsun. Kariyerinizde yeni bir yükseliş ve ödüllenme yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu 

Bugün aşk hayatınızdaki bazı konular sizin için önemli bir hale gelecek. Sevgilinizle aranızdaki uyum sizi bir hayli mutlu ediyor. İş hayatınızda ise bazı projeleri gerçekleştirmek için yeni adımlar atacaksınız ve bunun yakın zamanda faydalarınız göreceksiniz. Yakın bir tarihte ekonomik olarak rahatlama yaşayacaksınız.

Yengeç Burcu 

Bu aralar sinirlerinize hakim olmalısınız. Ayrıca bazı şeyler için yeniden başlamak sizin için uygun olabilir. Bunları göz önünde bulundurmalı ve ona göre davranmalısınız. Yeniden düzene girmeniz gerektiğinin farkındasınız ve bunun için ilk adımları atmanız gerekli. Bu aralar ekonomik olarak daha da rahatlamak için yeni yolculuklar yapabilirsiniz.

Aslan Burcu 

Bugün sizin için kritik bir gün olacak. Hem özel hayatınız hem de iş hayatınız için önemli kararlar alacaksınız. Her ne kadar haklı olsanız da tepkilerinizi dizginlemeyi bilin. Sonuçlarına katlanabileceğiniz kararlar almaya çalışın.

Başak Burcu 

Bu aralar kendinizi fazlasıyla yorulmuş hissediyorsunuz. Bunda bir süredir devam eden sorunlar baş etken. Kendinize zaman ayırın ve sevgilinizle bütün sorunlarınızı açık açık konuşun. Ekonomik olarak strese girmenize gerek yok. Daha önce biriktirdikleriniz sizin için güvence oluyor.

Terazi Burcu 

Bugün sizin için biraz gergin olabilir. Siz belli etmeseniz de yakınlarınız ruh halinizi anlayabiliyor. İş hayatınızda da bu gerginlikleri yaşayacaksınız, hatta bu durum bazı sorunlara yol açacak. Ekonomik olarak küçük kayıplar yaşayacaksınız. Daha dikkatli olmaya çalışın. Özellikle ailenizi ihmal etmemeye çalışın.

Yay Burcu 

Bugünü özel hayatınıza ayırmak hem size hem de sevgilinize iyi gelecek. İş hayatınızda yaşadığınız hayal kırıklıkları sizi bir hayli üzmüşe benziyor. Aslında bazı iş görüşmelerinin kötü sonuçlanacağının siz de farkındaydınız. İyi tarafı ise cesaretiniz, en azından denediniz.

Oğlak Burcu 

Sevdiğiniz kişinin bütün hayatını biliyorsunuz, bu sizin onu ne kadar sevdiğinizi gösterir. Fakat o size bu kadar ilgi göstermiyor. Ancak herkesin sevgisini gösterme şekli farklıdır, bunu unutmayın. Paranızı sizi strese sokacak bazı işler için kullanıyorsunuz, bunun için açık sözlü olmalı ve hislerinizi aktarmalısınız.

Kova Burcu 

Bugün çalışma hayatınızda bazı şeyler için zamanlama hatası yapabilirsiniz. Özel hayatınızda ise ilişkinizin zarar gördüğünü düşünüyorsunuz. Bu durumu düzeltmek için onunla bir araya gelin. İnsanlarla olan güven ilişkiniz sorunları çözmenize yardımcı oluyor.

Balık Burcu

Sevgilinizin ilgisini çekmek için uğraşıyorsunuz. Ancak bunun kesin bir çözüm olması için karşı taraftan bir şeyler hissedilmesi gerekiyor. Bazı konularda tahminleriniz eksik oluyor. Sakin kalın ve kendinizi özgürleştirin. Ekonomik konularda ise yakın bir tarihte önemli bir ödeme için hazırlıklı olun.

 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı