MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
22 Kasım günlük burç yorumları

22.11.2019 08:49

Astrolojik yıldız falınız gündelik hayatınıza nasıl bir yön veriyor? Günlük burç yorumları 22 Kasım Cuma günü için belirlendi.

22 Kasım günlük burç yorumları

İşte 22 Kasım 2019 Cuma günlük burç yorumları...

KOÇ BURCU

Siz oldukça deneyimlisiniz ancak bazen macera ararken kendinize güveninizi kaybediyorsunuz. İş hayatınız da altından kalkamayacağınız yüklerin altına giriyorsunuz evet biliyoruz siz hayattan zevk almayı çok seviyorsunuz fakat bazı şeyler sizin içinde zor olabilir. Başaramayacağız bir olay olunca başkalarına söylemekten çok çekiniyorsunuz. Çekinmenizi gerektirecek hiçbir durum yok. Kendinizi rahat bırakın. Bu hafta bulunduğunuz ortamlarda çok fazla daraldınız haftasonu küçük bir kaçamak sizin için iyi olabilir.

BOĞA BURCU 

Haftanın son günü sizin için her zaman harika bir gün. Ancak bugün sabah saatleri işinizle veya okulunuzla ilgili yaşanacak önemli bir gelişme gününüzü biraz bozabilir. Özel hayatınızda ise, partnerinizle aldığınız ortak kararlara ısrarla uymak istemiyorsunuz. Biraz karşı tarafı dinlemeye özen gösterin. Yoksa şimdi sakin gözüken ilişki düzeniniz ilerleyen zamanlarda küçük çaplı olaylarla zedelenebilir. Bunun için önceden önüne geçin ve adımlarınızı sağlam atın.

İKİZLER BURCU

Haftaya yine karamsar bir ruh haliyle bitiriyorsunuz. Son zamanlarda sık sık ruh haliniz çabuk değişmekte ancak bundan bir an önce kurtulup, kendinizi işinize vermelisiniz. Ruh haliniz değiştikçe bir şeye odaklanmanız daha zor olabilir. Kendinize çeki düzen verme ve toparlanma zamanı geldi çünkü işinizi aksatıyorsunuz oysa potansiyeliniz çok yüksek. Özel hayatınızda ise farklı bir durum gözükmüyor.

YENGEÇ BURCU 

Haftayı moralli bitiriyorsunuz. İş hayatınızda yeni teklifler söz konusu ve bu teklifleri olumlu değerlendirmeyi düşünüyorsunuz. Haftasonu bunun için ayıracak bolca vaktiniz olacak. Ayrıca bugünlerde ailenizle birlikte küçük geziler yapabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız çözülmüş gibi. Maddi konularda ise daha akıllıca davranmalısınız ilerleyen zamanlarda yatırım yapma fırsatı bulacaksınız bu fırsatı değerlendirmek her zaman sizin elinizde.

ASLAN BURCU 

Bugün sıkıcı bir gün olabilir.  Fakat unutmayın ki haftayı bitiriyorsunuz. Yeni haftaya bomba gibi başlamak sizin elinizde… Maddi konularda biraz zorda kalmış gibisiniz fakat bu durum çabuk geçecek. Özel hayatınızda ise, partnerinizin ailesi ve sizin aranızda bazı problemler var ve bu sizin iletişime geçmemenizden kaynaklanıyor. Aranız da ki problemleri çözmenin tek yolu iletişime geçmek aksi halde sorunlarınız büyüyebilir.

 BAŞAK BURCU 

Haftanın son günü bayağı bir mutlusunuz. Arkadaşlarınızla yine yeni bir plan yapmış olabilirsiniz. Sonbaharın tadını çıkarmak için güzel fırsatlar yaratabilirsiniz. Bugün oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Özellikle akşam saatlerinde birçok görüşme yapabilirsiniz. Yeni bir başlangıcın ilk adımını atıyor olabilirsiniz. Sağlık sorunlarınızı göz ardı etmiş gibisiniz. Unutmayın lütfen her şeyin başı sağlıktır. Maddi konularda ise daha önce aldığınız kararlara uygun davranmalısınız.

TERAZİ BURCU 

 İş arkadaşlarınız sizin bu hafta bayağı bir yormuş gibi gözüküyor. Onların maşası gibi hissetmeniz normal. Ama buna son vermek sizin elinizde. Arkadaşlarınızı genellikle doğru seçemiyorsunuz. Bu haftasonu yeni biriyle tanışabilirsiniz. Gerçekten samimi bir kişiliğiniz var. Kendinizi çabuk sevdirebiliyorsunuz. Paranızı savurmayı bir kenara bırakın yoksa savuracak paranız kalmayabilir. Özel hayatınızda yeni kıvılcımlar olacak gibi gözüküyor.

AKREP BURCU 

Bu hafta aslında sizin için başlamıştı. Daha ilk günden alacağınız haberlerle mutlu olmaya başlamıştınız. Fakat ne yazık ki daha sonra sizin için biraz yorucu olmaya başladı. İş yaşantınızda yaptığınız terfiler sizi biraz yordu. Bugün doğum günü olan Akrep burçları artık kendinize vakit ayırabilirsiniz. Ailenizden birileri sizi mutlu etmek için sürprizler yapabilir. Hazırlıklı olun. Son zamanlarda yaptığınız şeylerle çevrenizden beğeni alıyorsunuz ve bu sizi çok mutlu ediyor. Özel yaşantınızda ise artık geçmişe değil de geleceğe baksanız sizin için daha iyi olabilir.

YAY BURCU 

Bu haftayı güzel bitiriyorsunuz. Bugün kendinizi diğer zamanlardan daha güçlü ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Sürpriz gelişmeler ve ilginç kişilerle karşılaşacaksınız bu sizi biraz şaşırtacak. Bu arada şüpheci bir tavır içinde olabilirsiniz ancak kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmayın ve hayal gücünüzü olumlu yönde kullanın. İsteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz ve yapıcı tutumunuz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. İğneleyici sözlerinizi biraz azaltmayı deneyin.

OĞLAK BURCU

 Bu hafta sizin için çok yorucu ve yoğundu. Ancak verimli bir hafta geçirdiniz. Yeni kişilerle tanışma fırsatı buldunuz. Bu yeni insanlar hayatınızın geri kalanında sizle birlikte olabilirler. İş hayatınızda güzel gelişmeler olacak. Bu gelişmeler sizi daha da enerjik hissettirecek. Maddi kazanımlarınızın ise arttığı bir döneme giriyorsunuz, bazı beklenmedik gelirler yaşayabilirsiniz. Ancak özel hayatınızda kimi konular canınızı sıkabilir. Sorunlar büyümeden çözüm için adım atmalısınız. Gereksiz kişileri hayatınızdan çıkartmaya korkmayın.

KOVA BURCU

Son zamanlarda aşk konusunda cesaretiniz biraz kırık ama ilerleyen zamanlarda tekrar eski halinize geleceksiniz.  Haftasonu bunun için bir fırsat olabilir. Sevgi çok da uzağınızda değil sadece kaygılarınızı ve korkularınızı bir kenara bırakın ve etrafa daha iyi bakın. İş hayatınızda ise gergin günler yaşadınız ancak bu günler gelip geçici her şey rayına çok yakın zamanda oturacak. Beklemediğiniz maddi kazanımlar yaşayabilirsiniz. Bunlar sizi çok mutlu edecek.

BALIK BURCU

Bugün duygusal konularda diyaloglara girmemeye özen göstermelisiniz. Çünkü bundan etkilenen yine siz olursunuz. Yeni aktiviteler yapmayı planlıyorsunuz. Bunlar sizin için yeni başlangıçlar olabilir. Edebi konulara ilginiz arttığı bir haftaydı sizin için. Maddi konularda istikrarlı olmalısınız. İşinizi çok sevmeniz neredeyse size ailenizi unutturuyor. Aileniz bundan etkilenebilir. Dikkat etmenizde fayda var.

 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı