MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın

Yörükoğlu süt

Konyaaltı Belediyesi

Fenix center
Başkan Yeni, AÜ'ye fahri danışman oldu

30.09.2020 17:27

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) Başkanı Mevlüt Yeni, Akdeniz Üniversitesi Fahri Rektör Danışmanı olarak atandı.

Başkan Yeni, AÜ'ye fahri danışman oldu

Geçtiğimiz Ağustos ayında Akdeniz Üniversitesi'ne rektör olarak atanan Prof. Dr. Özlenen Özkan, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) Başkanı, aynı zamanda MYGazete.com Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt Yeni'yi Akdeniz Üniversitesi Fahri Rektör Danışmanı olarak atadı.

AGC ve AGF Başkanı Mevlüt Yeni 

Rektör Özkan imzasıyla yayınlanan atama yazısında, "Üniversitemiz 'Araştırma, eğitim-öğretim, sanat ve teknolojide kaliteyi sürekli iyileştiren, çevreye duyarlı, girişimci ve bilimsel yönüyle, uluslararası alanda tanınan seçkin bir üniversite olma' misyonuyla ve yeni bir heyecanla Antalya'mıza ve ülkemize değer katmaya devam etmektedir. Sektörünüzdeki üstün başarınızla edindiğiniz tecrübenizin, üniversitemizin yenilikçi, araştırmacı ve girişimci politikalarının ve uygulamalarının belirlenmesinde katkı sunacağı muhakkaktır. Uygun görmeniz halinde Fahri Rekör Danışmanı (medya alanında) olarak sizinle birlikte çalışmayı ümit ediyorum. İyi dileklerimle" ifadelerine yer verdi. 

Başkan Yeni'ye tebrik yağdı 

AGC Başkanı Yeni'ye Antalya'nın önemli isimleri, sektör temsilcileri ve yakın çevresinden tebrik mesajları yağdı. 

MYGazete.com ailesi olarak Genel Yayın Yönetmenimiz Mevlüt Yeni'yi kutluyor ve görevinde başarılar diliyoruz. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto