MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Antalya haber: Öğrenciler online ortamda tanıştı

07.10.2020 14:18

Antalya Haber... Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle birçok okulda online eğitim başladı. Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğrencileri de öğretim üyeleri ile online ortamda tanıştı.

Antalya haber: Öğrenciler online ortamda tanıştı

Haber merkezimize gelen bir Antalya haberine göre; Akdeniz Üniversitesi öğrencileri, öğretim elemanları ile online ortamda tanıştı.

Akdeniz Üniversitesi Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde fakülteyi yeni kazanan öğrenciler için online tanışma toplantısı gerçekleştirildi.

Tanışma toplantısı, Akdeniz Üniversitesi Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selma Öncel, Hemşirelik ve Çocuk Gelişimi Bölümleri öğretim elemanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Online eğitim süreci

Covid-19 pandemisi sürecinde yüz yüze eğitime ara verilerek 2020-2021 eğitim öğretim yılı güz dönemi derslerinin uzaktan eğitim ile yürütülmesi kararı alındığını söyleyen Dekan Prof. Dr. Selma Öncel, “Öğrencilere üniversiteye başlama heyecanını yaşatabilmek, motivasyonlarını yükseltmek, fakülteyi ve öğretim elemanlarını tanıtmak amacıyla bir toplantı planlandık ve online olarak toplantımızı gerçekleştirdik.” şeklinde konuştu.

Öğrencilere oryantasyon eğitimi sunuldu

Dekan Öncel, “Yüzyüze yürütülen eğitim öğretim döneminin ilk haftasında oryantasyon eğitimi gerçekleştirilmekteydi. Bu toplantı ile öğrencilere oryantasyon eğitimini sunmaya çalıştık. Öğrencilerin katılımının yüksek olması onların istekli ve ders dönemine hazır olduklarını gösterdi. Onların motivasyon ve heyacanı bizleri de oldukça mutlu etti.” dedi.

Tanışma toplantısında öğrencilere Fakülte tanıtım videosu izletildi. Daha sonra bölüm öğretim elemanları, kendilerini tanıtarak öğrencilere,“Akdeniz Üniversitesi Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi ailesine hoş geldiniz.” dediler.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı