MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın

Yörükoğlu süt

Konyaaltı Belediyesi

Fenix center
Trump kehaneti gerçekleşiyor mu?

03.07.2019 11:34

Kahin Baba Vanga 2019 yılına dair tahminlerinde de yanılmadı. ABD Başkanı Donald Trump öldü mü? sorularının yaygınlaşması akıllara Baba Vanga kehanetlerini getirdi. 

Trump kehaneti gerçekleşiyor mu?

Bulgaristan asıllı gözleri görmeyen ve Balkanların Nostradamus'u olarak adlandırılan Baba Vanga, kehanetleriyle gündemin en çok konuşulanları arasında.

Bunun sebebi ise, Baba Vanga'nın 2019 yılı içerisinde ABD Başkanı Donald Trump için söyledikleri. Sosyal medyada dolaşan 'Donald Trump öldü mü?' iddiaları üzerine akıllara yine Baba Vanga geldi.

Son dakika haberleri kapsamında, dünya gündeminin en önemli konusu haline gelen ABD Başkanı Donald Trump hakkında söylenenler merak uyandırdı.

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence’nin ziyaretini ani bir şekilde iptal ederek Beyaz Saray'a dönmesi ve akşam saatlerinde yaşanan telaşın da üzerine Donald Trump'ın sağlık durumu ile alakalı olduğu iddia ediliyor.

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence henüz bilinmeyen bir nedenle New Hampshire'a yapacağı ziyareti son anda iptal ederek Washington'a geri döndü.

Pence'in bu acele dönüşü 'acil durum' olarak tanımlandı ve sosyal medyada ABD Başkanı Donald Trump'ın sağlık durumu ile ilgili birçok iddia ortaya atıldı.

Pence’nin sözcüsü Alyssa Farah twitter üzerinden yaptığı açıklamada “Başkan Yardımcısının Washington'da kalmasını gerektiren bir durum ortaya çıktı. Acil bir durum yok. Kendisi en kısa sürede New Hampshire'a ziyaretini yeniden planlayacak." ifadesini kullandı.

Baba Vanga 1996 yılında hayatını kaybetmeden önce dünya hakkında bazı tahminlerde bulunmuştu ve tahminleri şu zamana kadar gerçekleşti.

Yıllar önce ABD Başkanı Donald Trump’ı bilmiş ve 2019 yılı içinde bilinmeyen bir hastalığa yakalanacağını söylemişti. Hastalığın sonucunda ise beyninde bir travma meydana gelip, kulaklarının artık duymayacağını belirtmişti. 

Böyle bir durumun ortaya çıkması sonucunda akıllara Baba Vanga’nın yine yanılmadığı kazındı. Dünya’da yaşanan felaketleri, saldırıları, savaşları, hastalıkları ve birçok olayları tahmin etmiş ve söylediklerinin hepsi gerçekleşmiştir. 2019 yılı içerisinde tahminleri de tutarsa Baba Vanga gerçek bir kahin. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto