MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Öğretmen 2 öğrencisiyle arabada ilişkiye girdi!

19.12.2019 22:11

İngilizce öğretmenliği ve amigo koçluğu yapan 29 yaşındaki kadının, 2 öğrencisiyle uygunsuz ilişkiye girdiği ortaya çıktı.

Öğretmen 2 öğrencisiyle arabada ilişkiye girdi!

ABD'nin merkezi güney bölgesinde yer alan eyaleti Oklahoma'da hem İngilizce öğretmenliği hem de amigo koçluğu yapan 29 yaşındaki kadının öğrencilerine cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı.

Sequoyah devlet okulunda çalışan 29 yaşındaki Brandy Lynn Foreman, 15 ve 16 yaşındaki öğrencileriyle uygunsuz ilişki yaşıyordu.

Foreman'ın, Snapchat uygulaması üzerinden öğrencilerine çıplak fotoğraflarını gönderdiği ve daha sonra reşit olmayan çocuklarla otomobilinde ilişkiye girdiği ortaya çıktı.

Öğrencilerden biri 2018 yılının yaz aylarında öğretmeni Brandy Lynn Foreman ile 3 ay ilişki yaşadığını itiraf etti. Öğrencinin "Defalarca beraber olduk, sayısını unuttum" sözleri kan dondurdu.

5 Aralık'ta gözaltına alınan Brandy Lynn Foreman'ın hemen işine son verildi. Polis ekipleri ise öğrencilerin yaşı küçük olduğu için daha fazla bilgi veremeyeceklerini bildirdi. Brandy Lynn Foreman ise hakkındaki tüm iddiaları başta reddetti. Öğrencileriyle "çok yakın" olduğunu söyleyen kadın, onlara sarıldığını ancak daha ileri gitmediğini ileri sürdü.

Ancak daha sonraki sorgusu sırasında çocuklarla ilişkiye girdiğini kabul eden kadın, yazılı ifade vermeyi ise reddetti. 20 bin dolar kefaletle serbest bırakılan kadın, önümüzdeki yıl 29 Ocak'ta hakim karşısına çıkacak. Brandy Lynn Foreman en az 10 yıl hapis cezası alabilir.

Kaynak: sondakika.com

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı