MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Eve giren hırsız tecavüz etmek isteyince hayatının şokunu yaşadı

09.11.2020 16:12

Gana'da evine giren hırsızın tabancayı kafasına dayayıp oral ilişkiye zorladığı genç kadın, şahsın cinsel organını ısırarak kopardı. Eve gelen polis, hırsızın kopan cinsel organını bulup, ameliyat ile yerine dikilmesi için hastaneye yolladı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Eve giren hırsız tecavüz etmek isteyince hayatının şokunu yaşadı

Gana'da öğrenci olan 24 yaşındaki Justina Donker'ın evine, Emmanuel Ankron isimli şahıs girdi. Hırsızlık için girdiği evdeki değerli eşyaları toplayan Ankron, evden çıkmadan önce pantolonunu indirip Justina'yı oral ilişkiye zorladı. Justina ise Ankron'un cinsel organının dişlerinin arasına alarak kopardı.

Silahla tehdit etti

Justina, polise verdiği ifadede gece yarısı evden sesler gelmesi üzerine uyandığını, uyandığı anda Ankron'u elinde bıçak ve tabanca ille başucunda gördüğünü söyledi. Tabancayı kendisine doğrultup para ve cep telefonunu aldıktan sonra evden çıkmak üzereyken tabancayı kafasına dayayıp zorla kendisi ile oral ilişkiye girmesi istediğini ve kendisinin de şahsın cinsel organını ısırarak kopardığını ifade etti.

Hırsız tedavi altına alındı

Olaydan sonra eve gelen polis ve sağlık ekipleri Ankron'u hastaneye kaldırdı. Polis evde yaptığı arama sonrası Ankron'un kopan cinsel organını bulup, ameliyat ile yerine dikilmesi için hastaneye yollandı. Olay ile ilgili soruşturma devam ederken Ankron'un tedavisinden sonra ifade için emniyete götürüleceği belirtildi.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı