MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı
Böylesi görülmedi! Tam bir vahşet

28.07.2019 13:21

New York Post gazetesinin haberine göre, ABD'nin Arizona eyaletinde FBI ajanları, erkek cesedine dikilmiş kadın kafasına rastladı ve buzdolabının içinde çok sayıda erkek cinsel organları buldu. 

Böylesi görülmedi! Tam bir vahşet

ABD'nin Arizona eyaletinde biyolojik kaynaklar merkezinde arama yapan FBI ajanları, kadın kafası dikilmiş bir erkek cesedi ve yığın halinde çeşitli uzuvlar buldu.

Buzdolabı erkek cinsel organlarıyla doldurulmuş

Habere göre FBI ajanları, merkezde arama yaptıkları sırada 'içlerinde kafa, kol ve bacakların bulunduğu kovalar', 'erkek cinsel organlarıyla doldurulmuş bir buzdolabı', duvarda 'Frankenstein gibi' asılı iri bir erkek cesedine dikilmiş bir kadın kafası, ayrıca üzerlerinde tanıtıcı etiket olmayan yığın halinde çeşitli uzuvlar buldu.

FBI'ın bu korkunç operasyonunda, yakınların cesetlerini bilimsel amaçlarla kullanmak üzere kuruma bağışlayan, ancak daha sonra uzuvların satıldığını öğrenen 33 kişinin merkeze karşı açtığı dava sonucu olay gündeme geldi.

Dava ile ilgili duruşmanın 21 Ekim'de Maricopa Kontluğu Yüksek Mahkemesi'nde yapılacağını hatırlatan gazete, ayrıca merkezin sahibi Stephen Gore'un 2015 yılında insan uzuvları ile ticaret yapmak ve bağış yapan kişilerin yasaklamış olduğu amaçlara yönelik kullanmaktan suçlu bulunduğunu, bu kişinin hapis ve 121 bin dolarlık para cezasına çarptırıldığını ifade etti.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

MAGAZİN


Warning: mysqli_query(): (08S01/1053): Server shutdown in progress in /home/mygazet/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2056

DÜNYA


Warning: mysqli_query(): (08S01/1053): Server shutdown in progress in /home/mygazet/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2056

1 mayıs konayaaltı