MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Yardım çığlıkları gündeme oturmuştu, yine şiddete maruz kaldı

05.10.2020 17:22

Eşinin amcası olan Fuat Ocak tarafından aylardır sözlü şiddet, tehdit ve tacizlere maruz kaldığını belirten ve sosyal medyada yardım isteyen Gökçen Ocak, yine saldırıya uğradı.

Yardım çığlıkları gündeme oturmuştu, yine şiddete maruz kaldı

İstanbul Maltepe’de yaşayan Gökçen Ocak, eşinin amcası Fuat Ocak tarafından aylardır tehdit ve tacizlere maruz kaldıklarını öne sürerek sosyal medyadan yaptığı paylaşımla yardım çağırısında bulunmuştu. Genç kadının paylaşımı sonrası Twitter'da #FuatOcakTutuklansın hashtagi gündem olmuştu.

'CAN GÜVENLİĞİM YOK'

Gökçen Ocak, dün gece yine saldırıya uğradığını duyurdu. Sosyal medya hesabı üzerinden 1 haftadır aldığı tehditleri ve yaşadıklarını anlatan Ocak, dün akşam ise fiziki saldırıya uğradı.

Fuat Ocak ve eşi tarafından yolunun kesildiğini belirten Ocak, yaşadığı dehşeti paylaşırken "Bizi öldürmeye yemin ettiler. Ölmek istemiyorum" ifadelerini kullandı.Yaşadığı korkunç anları ve sonrasındaki görüntüleri paylaşan Ocak, şu ifadelere yer verdi;

"Can tehlikem var kapımın önünde polis olmasına rağmen saldırdılar eşimin benim kaynımın hepimizin yüzü gözü kan içinde bu gece bizi öldürmeye yemin ettiler.

Annemlerin evine giderken yolun Fuat ocak ve karısı tarafından kesildi üzerimize saldırdılar kapıda 2 polis olmasına rağmen korkusuzca sardırdılar 1 aydır burada can güvenliğim yok diyorum!Eşimin kardeşinin kafasına tüple vurdular tüple! Bu gece sağ çıkamıcam çok korkuyorum.

Neden bu kadar yapılan suçun cezası yok? Bu insanlar bundan güç alıyor korkmuyorlar ama ben korkuyorum! Dün 5 yaşındaki kızımın yanında beni dövdüklerinde sadece yapma nolur kızım görüyor diye yalvarabildim."

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı