Yeni Bakış Programının Tekrarını İzlemek İçin Tıklayın

Önce kaldırım taşıyla bankanın camını kırdı, sonra teslim oldu

03.12.2020 12:38

Antalya haber... Kemer ilçesinde 39 yaşındaki M.B. isimli bir kişi bir bankanın giriş kapısındaki camı kaldırım taşıyla kırdı. Olayın ardından polise teslim olan M.B. parası kalmadığı için böyle bir şeye başvurduğunu ancak sonra pişman olduğunu söyledi. M.B., hakkında 'kamu malına zarar vermek' ve 'hırsızlığa teşebbüs' suçlamalarından işlem başlatılarak, serbest bırakıldı.

Önce kaldırım taşıyla bankanın camını kırdı, sonra teslim oldu

Haber merkezimize gelen Antalya haberine göre; Olay,  Kemer ilçesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan bir bankanın önünde dün saat 19.30 sıralarında meydana geldi.

Bankanın önüne  gelen M.B., yerden aldığı kaldırım taşını bankanın kapı camına atarak kırdı. Bir süre sonra yaptığından pişman olan ve korkan M.B., Liman Caddesi üzerindeki İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı karakola giderek teslim oldu. Bingöl'de babası ile tartışarak önceki gün Antalya'ya gelen M.B., parası kalmadığı için bankaya hırsızlık teşebbüsünde bulunduğunu söyledi.

Cebinde 18 lirası bulunduğunu belirten M.B. ifadesi alındıktan sonra, hakkında 'kamu malına zarar vermek' ve 'hırsızlığa teşebbüs' suçlamalarından işlem başlatılarak, serbest bırakıldı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Tahtakale spot

Corendon

Adin Hotel erken rezervasyon

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto