Hakan Çalhanoğlu: Biz burada ay-yıldız için savaşıyor, gayret gösteriyor, çabalıyoruz Hakan Çalhanoğlu: Biz burada ay-yıldız için savaşıyor, gayret gösteriyor, çabalıyoruz

Onur ATIŞ / İZMİR, (DHA)- Süper Lig'in yeni ekiplerinden Göztepe iç ve dış transferde imza şov gerçekleştirdi. Sarı-kırmızılılar mevcut kadrosundan golcü Kubilay Kanatsızkuş ve Doğan Erdoğan'a, Kıbrıs Rum Kesimi ekibi AEL Limassol'dan ise Brezilyalı sol bek Djalma Silva'ya sözleşme imzalattı. İç transferde daha önce sol bek İsmail Köybaşı ve orta saha Antony Dennis ile nikah tazeleyen sarı-kırmızılılar, Kubilay ve Doğan'la 1'er yıllık sözleşme imzaladı. Dış transferde ise ilk imza Silva'dan geldi. Brezilyalı futbolcuyla 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık mukavele yapıldı.

Kulüpten Doğan Erdoğan ve Kubilay Kanatsızkuş için yapılan resmi açıklamada, "Kulübümüz, Doğan Erdoğan'ın sözleşmesinde yer alan opsiyonu kullanarak oyuncumuzun sözleşmesini 2024-2025 sezonunun sonuna kadar uzattı. Kulübümüz, Kubilay Kanatsızkuş'un sözleşmesinde yer alan opsiyonu kullanarak oyuncumuzun sözleşmesini 2024-2025 sezonunun sonuna kadar uzattı" ifadeleri kullanıldı.

Silva için ise şu ifadelere yer verildi: "Profesyonel futbolcu Djalma Antonio da Silva Filho ile 2024-2025 sezonundan itibaren geçerli olmak üzere 1+1 yıllığına anlaşmaya varılmıştır."

Kaynak: dha