Netanyahu'dan skandal açıklama: Refah’a gireceğiz Netanyahu'dan skandal açıklama: Refah’a gireceğiz
9 Mart tarihinde düzenlenen polis baskını Bangkok'un Phahon Resort otelini hedef aldı. Para karşılığı birlikte oldukları öğrenilen bir grup Taylandlı kadınların turistlerle seks partisi düzenlediği öğrenildi. Polis olay yerine gittiğinde çok sayıda kullanılmış prezervatif ve seks oyuncağıyla karşılaştı.

ORGANİZATÖR TUTUKLANDI

Seks partisinin organizatörü 49 yaşındaki Sophang Thongdonmuen, polis ekipleri tarafından tutuklandı. Organizatörden edinilen bilgilere göre, Erkekler her yattıkları kadın için 1800 Baht yani 40 Pound ücret ödüyordu. Organizatör Sophang kendisini şu sözlerle savundu: "Birçok erkek kilolu kadınları sever ama bulamıyorlar. Herkes hizmetten memnundu ve kimse zarar görmedi. Bu bizim için sadece eğlenceli ve kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlıyor. Partiyi düzenleyen kişinin ben olduğumu itiraf ediyorum ama oradaki herkes istekliydi. Kimse katılmaya zorlanmadı."

TOMBUL KADIN RESİMLERİ İÇEREN BROŞÜRLER

Sophang Seks partisi hakkında polise, sohbet gruplarında dağıtılan dijital broşürler hakkında bilgi verdi. Bu broşürlerde, odalarda ve havuzlarda birlikte poz veren, açık kıyafetler içindeki tombul kadınların resimlerinin yer aldığı görüldü. Partiye gidenlere kilolu kadınlarla parti, yemek, içki ve 'sınırsız eğlence' sözü verildi. Bazı erkeklerin tüm kadınlarla vakit geçirmek için para ödediği ve faturaların 20.000 Baht'tan (440 £) fazla olduğu söyleniyor.

POLİS KILIK DEĞİŞTİREREK SIZMIŞ

Polisler, gizli ajanlarla birlikte çılgın partiye gizlice girdiklerini ve ardından yaramaz faaliyetlerin devam ettiğini doğruladıktan sonra içeri daldıklarını söyledi. Metropolitan Polis Bürosu'nun (MPB) üst düzey müfettişlerinden Polis Tümgenerali Theeradet Thumsuthee, organizatör Sophang'ın her misafirden 800 Baht (17,60 £) kesinti yaptığını söyledi. Yetkili isim misafirlerin arasında yabancı turistlerin ve yerli erkeklerin de bulunduğunu söyledi. Olaya karışan diğer kadınlar daha fazla kanıt toplamak için karakolda sorguya çekildi.