İSTANBUL, (DHA)- DeFacto, Babalar Günü’ne özel koleksiyon hazırladığını duyurdu. Kolesiyonda yaz mevsiminde tercih edilen keten gömlekler, polo yaka tişörtler, çizgili ve ekoseli modern kesim blazer ceketler, gabardin kumaştan bermudalar ve pantolonlar yer alıyor.

Koleksiyonda, baba-çocuk kombinleri de beğeniye sunuldu. Çocuklar, koleksiyonda yer alan gömlek-şort takımlar, polo yaka tişörtler ile babalarıyla giysilerinde de uyumu yakalayacak.

ÖZEL İNDİRİM FIRSATLARI

İstanbul- Özgür Özel: Şehit yakınlarına ve gazilere birer maaş ikramiye verilmesinin kanun teklifini hazırlıyoruz İstanbul- Özgür Özel: Şehit yakınlarına ve gazilere birer maaş ikramiye verilmesinin kanun teklifini hazırlıyoruz

DeFacto, Babalar Günü’ne özel tüm ürünlerde diğer tüm indirimlere ek olarak BABA:300 kodu ile bin 500 TL’ye 300 TL indirim fırsatı sunuyor. Ayrıca Babalar Günü’nde DeFacto’yu tercih edenler, Gift Club üyelerine özel olarak 3 bin TL ve üzeri alışverişte 500 TL, 5 bin TL ve üzeri alışverişte ise bin TL Gift Puan kazanma şansı yakalıyor.

Kaynak: dha