MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın




Yörükoğlu süt


Canlı Maç Sonuçları

ALMANYA 3. LİGİ
BŞLMD Türkgücü Münih BŞLMD 14:00 Hallescher FC
BŞLMD Eintracht Braunschweig BŞLMD 15:00 Viktoria Berlin
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
BŞLMD Hamburger SV BŞLMD 14:30 Dynamo Dresden
BŞLMD Erzgebirge Aue BŞLMD 14:30 St Pauli
BŞLMD Holstein Kiel BŞLMD 14:30 Schalke 04
ALMANYA REGİONALLİGA
BŞLMD Altglienicke BŞLMD 14:00 VfB Auerbach
BŞLMD Germania Halberstadt BŞLMD 14:00 FSV 63 Luckenwalde
BŞLMD FC Eilenburg BŞLMD 14:00 Berliner FC Dynamo
BŞLMD ZFC Meuselwitz BŞLMD 15:05 Chemie Leipzig
AMERİKA 1. LİGİ
BŞLMD Richmond Kickers BŞLMD 01:30 FC Tucson
BŞLMD Chattanooga Red Wolves BŞLMD 02:00 Forward Madison
BŞLMD Union Omaha BŞLMD 03:00 North Texas
AMERİKA MAJOR LİGİ
63' Seattle Sounders 63'0 - 1 San Jose Earthquakes
21' New York Red Bulls 21'1 - 0 New England Revolution
BŞLMD FC Cincinnati BŞLMD 02:30 DC United
BŞLMD Inter Miami CF BŞLMD 03:00 Montreal Impact
BŞLMD Houston Dynamo BŞLMD 03:30 Real Salt Lake
BŞLMD Sporting Kansas City BŞLMD 03:30 FC Dallas
BŞLMD Austin FC BŞLMD 04:00 Colorado Rapids
BŞLMD Vancouver Whitecaps FC BŞLMD 05:00 Minnesota United FC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
BŞLMD Loudoun United BŞLMD 02:00 Colorado Springs Switchbacks
BŞLMD Charlotte Independence BŞLMD 02:00 Tampa Bay Rowdies
BŞLMD Pittsburgh Riverhounds BŞLMD 02:00 Hartford Athletic
BŞLMD Louisville City BŞLMD 02:30 Oklahoma City Energy
BŞLMD Birmingham Legion BŞLMD 02:30 Atlanta United II
BŞLMD Oakland Roots BŞLMD 03:30 Orange County SC
BŞLMD Austin Bold FC BŞLMD 04:00 San Antonio FC
BŞLMD El Paso Locomotive BŞLMD 04:30 Real Monarchs
BŞLMD Phoenix Rising FC BŞLMD 05:30 Rio Grande Valley
BŞLMD Sacramento Republic FC BŞLMD 06:00 New York Red Bull II
BŞLMD Tacoma Defiance BŞLMD 23:30 New Mexico United
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
69' Belgrano 69'2 - 0 Alvarado
BŞLMD Club Atletico Guemes BŞLMD 21:00 Tristan Suárez
BŞLMD Almirante Brown BŞLMD 21:00 CA Mitre
BŞLMD Deportivo Moron BŞLMD 21:00 Ferro Carril Oeste
BŞLMD Estudiantes de Rio Cuarto BŞLMD 21:00 Agropecuario
BŞLMD Almagro BŞLMD 21:00 Gimnasia Jujuy
BŞLMD Gimnasia Mendoza BŞLMD 21:00 Quilmes
BŞLMD San Telmo BŞLMD 21:00 Independiente Rivadavia
BŞLMD San Martin Tucuman BŞLMD 21:10 Club Atlecio Estudiantes
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
71' Racing Club 71'0 - 0 Sarmiento
BŞLMD Club Atletico Platense BŞLMD 02:15 Independiente
BŞLMD Defensa y Justicia BŞLMD 19:30 Gimnasia La Plata
BŞLMD Talleres BŞLMD 21:45 Boca Juniors
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
BŞLMD Gungahlin United BŞLMD 08:00 Cooma Tigers FC
BŞLMD Canberra FC BŞLMD 08:00 Tuggeranong United
AVUSTRALYA NPL KUZEY
BŞLMD Edgeworth Eagles BŞLMD 07:30 Valentine FC
BŞLMD Lambton Jaffas FC BŞLMD 07:30 Broadmeadow Magic
BŞLMD Newcastle Olympic BŞLMD 07:30 Charlestown Azzurri
BŞLMD Lake Macquarie City FC BŞLMD 07:30 Weston Bears
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
BŞLMD SC Wanderers BŞLMD 09:15 Brisbane Olympic
BŞLMD Brisbane Strikers BŞLMD 11:00 Redlands City Devils
AVUSTURYA 1. LİGİ
BŞLMD SK Vorwärts Steyr BŞLMD 11:30 BW Linz
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
BŞLMD FC Egg BŞLMD 12:00 Rotenberg
BŞLMD Wolfurt BŞLMD 17:00 Rot Weiss Rankweil
BŞLMD Austria Lustenau (A) BŞLMD 18:00 Hohenems
BŞLMD SV Wörgl BŞLMD 18:30 SV Fügen
BŞLMD SV Kuchl BŞLMD 19:00 FC Anif
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
BŞLMD Wolfsberger AC BŞLMD 18:00 Sturm Graz
BŞLMD Red Bull Salzburg BŞLMD 18:00 Ried
BŞLMD Austria Wien BŞLMD 18:00 WSG Swarovski Tirol
BELARUS 1. LİGİ
BŞLMD FK Slutsk BŞLMD 18:45 Dinamo Minsk
BELARUS 2. LİGİ
BŞLMD Volna BŞLMD 17:00 Dnepr Mogilev
BŞLMD Orsha BŞLMD 19:00 Lokomotiv Gomel
BELÇİKA 1. LİGİ
BŞLMD Union St.Gilloise BŞLMD 14:30 Club Brugge
BŞLMD Zulte Waregem BŞLMD 17:00 Standard Liege
BŞLMD AA Gent BŞLMD 19:30 Beerschot VA
BŞLMD Antwerp BŞLMD 22:00 Kortrijk
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
ERT Borac ERT0 - 0 Tuzla City
BŞLMD Siroki Brijeg BŞLMD 22:00 Radnik Bijeljina
BREZİLYA SERİE A
30' Sao Paulo 30'0 - 0 Palmeiras
BŞLMD Internacional BŞLMD 02:00 Cuiaba
BŞLMD RB Bragantino BŞLMD 03:00 Gremio
BŞLMD Corinthians BŞLMD 22:00 Flamengo
BŞLMD Atletico Mineiro BŞLMD 22:00 Atletico Paranaense
BREZİLYA SERİE B
30' Brasil de Pelotas 30'0 - 0 Sampaio Correa
BŞLMD Botafogo FR BŞLMD 03:00 Vasco da Gama
BŞLMD Brusque BŞLMD 03:00 Confiança
BREZİLYA SERİE C
29' EC Jacuipense 29'0 - 1 Floresta
BŞLMD Figueirense BŞLMD 17:00 Novorizontino
BŞLMD EC Sao Jose BŞLMD 22:00 Botafogo-SP
BULGARİSTAN 1. LİGİ
BŞLMD Lokomotiv 1929 BŞLMD 18:45 Lokomotiv Plovdiv
BŞLMD Arda Kardzhali BŞLMD 21:00 CSKA Sofya
ÇEKYA 1. LİGİ
BŞLMD Banik Ostrava BŞLMD 17:00 Fastav Zlin
BŞLMD Slovacko BŞLMD 17:00 Ceske Budejovice
BŞLMD Bohemians 1905 BŞLMD 20:00 Viktoria Plzen
ÇEKYA 2. LİGİ
BŞLMD Sparta Prag B BŞLMD 11:30 Prostejov
BŞLMD FK Varnsdorf BŞLMD 18:00 Viktoria Zizkov
BŞLMD Sellier & Bellot Vlasim BŞLMD 18:00 MFK Chrudim
BŞLMD Zbrojovka Brno BŞLMD 21:00 Opava
ÇEKYA 3. LİGİ
BŞLMD Pribram B BŞLMD 11:00 Povltava FA
BŞLMD FK Admira Prag BŞLMD 11:15 Slavia Prag B
BŞLMD Sigma Olomouc B BŞLMD 11:15 Banik Ostrava B
BŞLMD Pardubice II BŞLMD 11:15 SK Sokol Brozany
BŞLMD Hradec Kralove II BŞLMD 11:15 Mlada Boleslav II
BŞLMD Chlumec nad Cidlino BŞLMD 11:15 Jablonec B
BŞLMD Unicov BŞLMD 11:15 Vysocina Jihlava B
BŞLMD Zlin B BŞLMD 11:30 SFK Vrchovina
BŞLMD Slavia Karlovy Vary BŞLMD 11:30 Sokol Hostoun
BŞLMD Sokol Zapy BŞLMD 18:00 Dukla Prag II
ÇİN 2. LİGİ
BŞLMD Kunshan FC BŞLMD 11:30 Xinjiang Tianshan Leopard
BŞLMD Beijing Ligong BŞLMD 12:00 Meizhou Hakka
BŞLMD Suzhou Dongwu BŞLMD 14:35 Chengdu Rongcheng FC
BŞLMD Guizhou Hengfeng Zhicheng BŞLMD 15:00 Sichuan Jiuniu
DANİMARKA 1. LİGİ
BŞLMD HB Koge BŞLMD 15:00 Hvidovre
BŞLMD Nykobing FC BŞLMD 16:00 Fredericia
DANİMARKA SÜPER LİGİ
BŞLMD Silkeborg BŞLMD 15:00 Aalborg
BŞLMD AGF Aarhus BŞLMD 15:00 Randers
BŞLMD Vejle BŞLMD 17:00 Brondby
BŞLMD Odense BŞLMD 19:00 FC Copenhagen
EKVADOR PRİMERA
DA Guayaquil City FC DA1 - 1 Deportivo Cuenca
BŞLMD Tecnico Universitario BŞLMD 03:00 Barcelona Guayaquil
BŞLMD Orense BŞLMD 22:00 Delfin
EL SALVADOR 1. LİGİ
BŞLMD CD Chalatenango BŞLMD 03:00 Platense Municipal
BŞLMD Isidro Metapan BŞLMD 04:00 Atletico Marte
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
ERT Persik Kediri ERT0 - 0 PSM Makassar
ERT Madura United ERT0 - 0 PSS Sleman
ERT Persebaya Surabaya ERT0 - 0 Bhayangkara Surabaya
ERT Persija Jakarta ERT0 - 0 Persela Lamongan
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
BŞLMD Alashkert BŞLMD 16:00 FC Ararat Armenia
BŞLMD FC Urartu BŞLMD 18:00 Noravank
ESTONYA 1. LİGİ
BŞLMD Nomme Kalju FC BŞLMD 15:00 TJK Legion
BŞLMD JK Narva Trans BŞLMD 19:00 Tallinna FCI Levadia
FAROE ADALARI 1. LİGİ
BŞLMD NSI Runavik BŞLMD 17:00 Fuglafjordur
BŞLMD HB Torshavn BŞLMD 18:00 07 Vestur
FAS KUPASI
BŞLMD Raja Beni Mellal BŞLMD 20:30 FAR Rabat
BŞLMD Wydad Casablanca BŞLMD 23:30 Moghreb Tetouan
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
BŞLMD KaaPo BŞLMD 17:00 Tampereen Pallo-Veikot
BŞLMD KuFu-98 BŞLMD 18:00 NJS
BŞLMD Narpes Kraft BŞLMD 18:30 OTP
BŞLMD Grankulla IFK BŞLMD 18:30 PIF
BŞLMD FC Kiffen BŞLMD 18:30 Kapylan Pallo
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
BŞLMD Mariehamn BŞLMD 18:30 KuPS
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
BŞLMD Gnistan BŞLMD 18:00 Rovaniemi
BŞLMD Musa Pori BŞLMD 18:30 Ekenas IF
BŞLMD Jaro BŞLMD 18:30 Kokkolan Palloveikot
FRANSA SÜPER KUPASI
BŞLMD Lille BŞLMD 21:00 Paris St Germain
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
66' CSD Municipal 66'1 - 0 Deportivo Guastatoya
BŞLMD Club Xelaju BŞLMD 05:00 Coban Imperial
BŞLMD Solola BŞLMD 19:00 CSD Comunicaciones
BŞLMD Nueva Concepcion BŞLMD 21:00 Deportivo Achuapa
GÜNEY KORE 2. LİGİ
BŞLMD Daejeon Citizen BŞLMD 14:00 Chungnam Asan
BŞLMD Ansan Greeners BŞLMD 14:00 Jeonnam Dragons
GÜNEY KORE K-LİGİ
BŞLMD Gwangju BŞLMD 14:00 Seongnam FC
BŞLMD Gangwon BŞLMD 14:00 Suwon Bluewings
BŞLMD Daegu BŞLMD 14:00 Pohang Steelers
HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI
BŞLMD Arsenal BŞLMD 17:00 Chelsea
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
BŞLMD Hajduk Split BŞLMD 19:55 Sibenik
BŞLMD Dinamo Zagreb BŞLMD 22:00 Rijeka
BŞLMD NK Osijek BŞLMD 22:00 Slaven Belupo
İNGİLTERE LİG KUPASI
BŞLMD Sheffield Wednesday BŞLMD 15:00 Huddersfield Town
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
BŞLMD Aberdeen BŞLMD 17:00 Dundee United
BŞLMD Motherwell BŞLMD 18:30 Hibernian
İSVEÇ 2. LİGİ
BŞLMD Vinbergs IF BŞLMD 14:00 Onsala
BŞLMD Vastra Frölunda BŞLMD 14:00 Angelholms
BŞLMD Varbergs GIF BŞLMD 15:00 Assyriska BK
BŞLMD Kumla BŞLMD 15:00 IK Gauthiod
BŞLMD Tidaholm BŞLMD 16:00 BK Forward
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
BŞLMD Djurgarden BŞLMD 16:00 Hacken
BŞLMD Östersund BŞLMD 18:30 Hammarby
BŞLMD Kalmar BŞLMD 18:30 Mjallby
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
BŞLMD Vasteras SK BŞLMD 18:00 Landskrona
BŞLMD Falkenberg BŞLMD 18:00 Norrby
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
BŞLMD Vaduz BŞLMD 15:15 Neuchatel Xamax
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
BŞLMD St. Gallen BŞLMD 15:15 Luzern
BŞLMD Servette BŞLMD 17:30 Lugano
BŞLMD Basel BŞLMD 17:30 Sion
KAZAKİSTAN KUPASI
BŞLMD Zhetysu Taldykorgan BŞLMD 15:00 Caspiy
BŞLMD Maqtaaral BŞLMD 15:00 Tobol Kostanay
BŞLMD FC Akzhayik BŞLMD 16:00 FC Astana
BŞLMD Sdyushor BŞLMD 18:00 Shakhtyor Karagandy
BŞLMD Ordabasy Shymkent BŞLMD 18:00 Kyzylzhar
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
68' C.S. Cartagines 68'1 - 1 AD Guanacasteca
30' Santos de Guapiles 30'0 - 0 Municipal Grecia
BŞLMD LD Alajuelense BŞLMD 03:00 Sporting San Jose
BŞLMD Guadalupe FC BŞLMD 05:00 AD San Carlos
BŞLMD Jicaral Sercoba BŞLMD 23:00 Club Sport Herediano
LETONYA KUPASI
BŞLMD Speks BŞLMD 14:30 Grobina
BŞLMD Ludzas SK BŞLMD 15:00 Albatroz SC
LETONYA VİRSLİGA
ERT BFC Daugavpils ERT0 - 0 Rigas FS
- Noah Jurmala -0 - 3 FK Liepaja
BŞLMD Riga FC BŞLMD 16:00 BFC Daugavpils
ERT FK Liepaja ERT0 - 0 Noah Jurmala
BŞLMD Rigas FS BŞLMD 20:00 FS Metta LU
LİTVANYA A LYGA
BŞLMD FK Riteriai BŞLMD 17:00 DFK Dainava
ERT Zalgiris Vilnius ERT0 - 0 Panevezys
MACARİSTAN 1. LİGİ
BŞLMD Zalaegerszeg BŞLMD 18:45 MOL Fehervar FC
BŞLMD Ujpest BŞLMD 21:00 Puskas Akademia FC
MACARİSTAN 2. LİGİ
BŞLMD III. Kerület BŞLMD 18:30 Budafoki MTE
BŞLMD Nyiregyhaza BŞLMD 18:30 Dorogi
BŞLMD Csakvári TK BŞLMD 18:30 Diosgyor
BŞLMD BFC Siofok BŞLMD 20:00 Soroksár
BŞLMD Bekescsaba BŞLMD 20:00 Szeged
BŞLMD Kecskemeti TE BŞLMD 20:00 Budaors FC
BŞLMD Vasas Budapeşte BŞLMD 20:00 Ajka
BŞLMD Szolnoki MAV BŞLMD 20:00 Szentlorinc
BŞLMD Gyor BŞLMD 20:00 Tiszakecske
MALEZYA PREMİER LİGİ
BŞLMD Johor Darul Takzim II BŞLMD 16:00 Kelantan United
BŞLMD PDRM BŞLMD 16:00 Skuad Projek Fam-Msn
MALEZYA SÜPER LİGİ
BŞLMD Terengganu BŞLMD 16:00 Sabah
BŞLMD Pahang BŞLMD 16:00 Petaling Jaya City
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
29' Leon 29'1 - 0 Club Tijuana
BŞLMD Club America BŞLMD 03:00 Necaxa
BŞLMD Atlas BŞLMD 05:00 FC Juarez
BŞLMD Monterrey BŞLMD 05:00 UNAM Pumas
BŞLMD Toluca BŞLMD 20:00 Tigres
MOLDOVA 1. LİGİ
BŞLMD Zimbru BŞLMD 18:00 Milsami Orhei
BŞLMD FC Petrocub Hincesti BŞLMD 20:00 Sfintul Gheorghe
NİJERYA PREMİER LİGİ
BŞLMD Enyimba BŞLMD 18:00 Sunshine Stars
BŞLMD Kano Pillars BŞLMD 18:00 Wikki Tourist
BŞLMD Adamawa United BŞLMD 18:00 Kwara United
BŞLMD Katsina United BŞLMD 18:00 Abia Warriors
BŞLMD Plateau United BŞLMD 18:00 Dakkada
BŞLMD Warri Wolves FC BŞLMD 18:00 Heartland Owerri
BŞLMD Nasarawa United BŞLMD 18:00 Enugu Rangers
BŞLMD Rivers United BŞLMD 18:00 Lobi Stars
BŞLMD Akwa United BŞLMD 18:00 MFM
BŞLMD Jigawa Golden Stars BŞLMD 18:00 Ifeanyi Uba
NORVEÇ 2. LİGİ
BŞLMD Fløy BŞLMD 17:00 Kjelsas
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
BŞLMD Kuruvchi Kokand 1912 BŞLMD 18:00 Navbahor Namangan
BŞLMD Metallurg Bekobod BŞLMD 18:00 Qizilqum Zarafshon
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
56' Sportivo Luqueno 56'1 - 1 Nacional
BŞLMD Libertad BŞLMD 02:30 Sol de America
PERU PRİMERA - CLAUSURA
BŞLMD Cusco FC BŞLMD 19:00 Alianza Universidad
BŞLMD Deportivo Binacional BŞLMD 21:15 FBC Melgar
BŞLMD Sport Boys BŞLMD 23:30 Alianza Lima
POLONYA 1. LİGİ
BŞLMD Widzew Lodz BŞLMD 13:40 Sandecja Nowy Sacz
BŞLMD Gornik Polkowice BŞLMD 16:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala
BŞLMD Stomil Olsztyn BŞLMD 19:00 Chrobry Glogow
POLONYA 2. LİGİ
BŞLMD Slask Wroclaw II BŞLMD 13:00 Hutnik Krakow
POLONYA EKSTRAKLASA
BŞLMD Warta Poznan BŞLMD 16:00 Pogon Szczecin
BŞLMD Cracovia Krakow BŞLMD 18:30 Slask Wroclaw
BŞLMD Jagiellonia Bialystok BŞLMD 21:00 Rakow Czestochowa
PORTEKİZ LİG KUPASI
BŞLMD Estrela da Amadora BŞLMD 13:00 Penafiel
BŞLMD Famalicao BŞLMD 16:00 Estoril
BŞLMD Farense BŞLMD 17:30 Santa Clara
BŞLMD Sporting Covilha BŞLMD 19:00 Mafra
BŞLMD Arouca BŞLMD 19:00 Rio Ave
BŞLMD Casa Pia BŞLMD 20:00 Vitoria Guimaraes
BŞLMD Boavista BŞLMD 22:30 Portimonense
ROMANYA LİGA 1
BŞLMD CS Universitatea Craiova BŞLMD 19:15 Botosani
BŞLMD UTA Arad BŞLMD 22:00 FCSB
RUSYA PREMİER LİGİ
BŞLMD Ural S.O BŞLMD 17:30 FC Nizhny Novgorod
BŞLMD FC Krasnodar BŞLMD 20:00 Khimki
BŞLMD Rostov BŞLMD 20:00 Zenit
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
BŞLMD Cukaricki BŞLMD 19:55 Metalac
BŞLMD Mladost Lucani BŞLMD 19:55 Vojvodina
BŞLMD Partizan Belgrad BŞLMD 22:00 Vozdovac
SİNGAPUR 1. LİGİ
BŞLMD Tanjong Pagar BŞLMD 12:30 Geylang United
SLOVAKYA 2. LİGİ
BŞLMD FC Petrzalka BŞLMD 11:30 Dubnica
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
BŞLMD Senica BŞLMD 19:00 Spartak Trnava
BŞLMD Dunajska Streda BŞLMD 19:00 Tatran Liptovsky Mikulas
BŞLMD Zlate Moravce BŞLMD 19:00 Zilina
SLOVENYA 1. LİGİ
BŞLMD Domzale BŞLMD 18:00 Tabor Sezana
BŞLMD Olimpija Ljubljana BŞLMD 21:15 Maribor
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
DA U. San Felipe DA0 - 1 Santiago Morning
BŞLMD Coquimbo Unido BŞLMD 03:00 San Luis de Quillota
BŞLMD Puerto Montt BŞLMD 22:00 Fernandez Vial
BŞLMD Rangers BŞLMD 22:00 Deportes Iquique
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
BŞLMD Huachipato BŞLMD 18:00 Unión La Calera
BŞLMD Palestino BŞLMD 20:30 Union Espanola
BŞLMD Univ. de Chile BŞLMD 23:00 Universidad Catolica
UKRAYNA PREMİER LİGİ
BŞLMD FC Mariupol BŞLMD 17:00 Desna
BŞLMD Dinamo Kiev BŞLMD 19:30 Veres Rivne
BŞLMD Vorskla BŞLMD 19:30 Rukh Lviv
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
BŞLMD Montevideo City BŞLMD 18:45 Liverpool Montevideo
BŞLMD Fenix BŞLMD 21:00 Plaza Colonia
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
26' UCV 26'1 - 0 Monagas SC
BŞLMD Aragua FC BŞLMD 23:00 Gran Valencia

Canlı skor, canlı maç sonuçları, canlı maç anlatımı, maç sonuçları, maç skorları, iddaa canlı skorlar ve iddaa maç sonuçlarını MYGazete.com'un canlı maç skoru sayfasından takip edebilirsiniz.