MY TV TÜRKİYE Youtube Canlı Yayın


Canlı Maç Sonuçları

AFRİKA ULUSLAR ŞAMPİYONASI
BŞLMD Namibya BŞLMD 22:00 Zambiya
BŞLMD Tanzanya BŞLMD 22:00 Gine
ALMANYA 3. LİGİ
BŞLMD Lübeck BŞLMD 21:00 Unterhaching
BŞLMD Magdeburg BŞLMD 21:00 1860 Münih
ERT Meppen ERT0 - 0 Uerdingen
BŞLMD Hansa Rostock BŞLMD 21:00 Saarbrucken
BŞLMD Ingolstadt 04 BŞLMD 21:00 Hallescher FC
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
BŞLMD Darmstadt 98 BŞLMD 20:30 Sandhausen
BŞLMD Nürnberg BŞLMD 22:30 Jahn Regensburg
BŞLMD Karlsruher BŞLMD 22:30 Hannover 96
BŞLMD Paderborn 07 BŞLMD 22:30 Holstein Kiel
ALMANYA REGİONALLİGA
BŞLMD TSV Steinbach BŞLMD 16:00 Stuttgart II
BŞLMD Borussia Dortmund II BŞLMD 16:00 Borussia Mönchengladbach II
BŞLMD FC Köln II BŞLMD 16:00 Bonner SC
BŞLMD FC 08 Homburg BŞLMD 19:00 Freiburg II
ERT Wuppertaler SV ERT0 - 0 Alemannia Aachen
BŞLMD Sonnenhof Grossaspach BŞLMD 20:00 TuS Rot-Weiss Koblenz
BŞLMD FK Pirmasens BŞLMD 21:00 Bayern Alzenau
ANGOLA 1. LİGİ
MS C.R.D. Libolo MS0 - 0 Sporting de Cabinda
AVUSTRALYA 1. LİGİ
ERT Wellington Phoenix ERT0 - 0 Perth Glory
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
BŞLMD WSG Swarovski Tirol BŞLMD 20:30 Altach
BŞLMD Red Bull Salzburg BŞLMD 20:30 Ried
BŞLMD Wolfsberger AC BŞLMD 22:30 LASK Linz
BELÇİKA 1. LİGİ
BŞLMD AA Gent BŞLMD 20:45 Sint Truiden
BŞLMD KFCO Beerschot Wilrijk BŞLMD 20:45 Kortrijk
BŞLMD Sporting Charleroi BŞLMD 23:00 Oud Heverlee Leuven
BŞLMD Racing Genk BŞLMD 23:00 Zulte Waregem
BREZİLYA SERİE A
29' Atletico Mineiro 29'2 - 0 Santos
29' Palmeiras 29'0 - 0 Vasco da Gama
BREZİLYA SERİE B
57' Oeste 57'0 - 0 Parana
BŞLMD EC Vitoria BŞLMD 03:30 Botafogo-SP
ÇEKYA 1. LİGİ
BŞLMD Banik Ostrava BŞLMD 18:00 Slovan Liberec
BŞLMD Bohemians 1905 BŞLMD 18:00 Opava
BŞLMD Fastav Zlin BŞLMD 20:00 Slavia Prag
FRANSA LİGUE 1
BŞLMD Lorient BŞLMD 23:00 Dijon
FRANSA LİGUE 2
BŞLMD Chambly BŞLMD 21:00 Chamois Niortais
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
BŞLMD Pretoria Callies BŞLMD 15:00 Bizana Pondo Chiefs
BŞLMD TS Sporting FC BŞLMD 16:30 Royal AM
BŞLMD Steenberg United BŞLMD 16:30 Free State Stars
BŞLMD Univ. of Pretoria BŞLMD 16:30 Cape Umoya United F.C.
GÜNEY AFRİKA PSL
BŞLMD Bloemfontein Celtic BŞLMD 18:00 Chippa United
BŞLMD Black Leopards BŞLMD 18:00 Mamelodi Sundowns
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
BŞLMD Istra 1961 BŞLMD 17:00 Rijeka
BŞLMD Dinamo Zagreb BŞLMD 19:05 Hajduk Split
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
BŞLMD Kerala Blasters BŞLMD 17:00 Jamshedpur
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
BŞLMD AZ Alkmaar BŞLMD 20:45 Utrecht
BŞLMD VVV Venlo BŞLMD 22:00 Vitesse
BŞLMD RKC Waalwijk BŞLMD 22:00 Fortuna Sittard
BŞLMD Heerenveen BŞLMD 23:00 Feyenoord
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
BŞLMD Chelsea BŞLMD 21:00 Wolverhampton
BŞLMD Burnley BŞLMD 21:00 Aston Villa
BŞLMD Brighton & Hove Albion BŞLMD 22:30 Fulham
BŞLMD Manchester United BŞLMD 23:15 Sheffield United
BŞLMD Everton BŞLMD 23:15 Leicester City
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
BŞLMD Middlesbrough BŞLMD 22:00 Rotherham United
BŞLMD Coventry City BŞLMD 22:00 Sheffield Wednesday
BŞLMD Swansea City BŞLMD 22:00 Brentford
BŞLMD Barnsley BŞLMD 22:00 Cardiff City
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
BŞLMD Maidenhead United BŞLMD 22:45 Yeovil Town
BŞLMD Notts County BŞLMD 22:45 Solihull Moors
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
ERT Havant & Waterlooville ERT0 - 0 Dorking Wanderers
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
BŞLMD Dundee United BŞLMD 21:00 St Mirren
BŞLMD Ross County BŞLMD 21:00 Motherwell
BŞLMD St Johnstone BŞLMD 21:00 Aberdeen
BŞLMD Celtic BŞLMD 22:45 Hamilton
BŞLMD Hibernian BŞLMD 22:45 Rangers FC
BŞLMD Livingston BŞLMD 22:45 Kilmarnock
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
BŞLMD Greenock Morton BŞLMD 21:30 Inverness Ct
İSPANYA 2. LİG B
BŞLMD Getafe B BŞLMD 14:00 CDA Baleares
BŞLMD Mutilvera BŞLMD 21:00 SD Tarazona
BŞLMD Extremadura UD BŞLMD 22:00 Don Benito
İSPANYA KRAL KUPASI
BŞLMD Sevilla BŞLMD 21:00 Valencia
BŞLMD Almeria BŞLMD 23:00 Osasuna
BŞLMD Rayo Vallecano BŞLMD 23:00 Barcelona
İSRAİL 1. LİGİ
BŞLMD FC Ashdod BŞLMD 20:00 Bnei Yehuda Tel Aviv
BŞLMD Hapoel Kfar Saba BŞLMD 21:00 Maccabi Netanya
BŞLMD Maccabi Tel Aviv BŞLMD 21:45 Maccabi Haifa
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
ERT St. Gallen ERT0 - 0 Luzern
BŞLMD Zurich BŞLMD 20:15 Vaduz
BŞLMD Young Boys BŞLMD 22:30 Lausanne
İTALYA KUPASI
BŞLMD Atalanta BŞLMD 19:45 Lazio
BŞLMD Juventus BŞLMD 22:45 Spal
İTALYA SERİE B LİGİ
BŞLMD Chievo Verona BŞLMD 21:00 Cittadella
İTALYA SERİE C LİGİ
MS Catanzaro MS0 - 0 Viterbese Castrense
BŞLMD Carpi BŞLMD 17:00 FeralpiSalo
BŞLMD Juve Stabia BŞLMD 17:00 Casertana
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
ERT Boyaca Chico ERT0 - 0 Millonarios
MACARİSTAN 1. LİGİ
BŞLMD Kisvarda FC BŞLMD 19:45 MOL Fehervar FC
BŞLMD Budafoki MTE BŞLMD 22:00 Ferencvaros
MALTA 1. LİGİ
BŞLMD Gudja United BŞLMD 19:00 Hibernians
BŞLMD Valletta BŞLMD 20:30 Hamrun Spartans
BŞLMD Floriana BŞLMD 23:00 Lija Athletic
MEKSİKA 2. LİGİ
BŞLMD Correcaminos de la UAT BŞLMD 04:05 Venados FC
BŞLMD Cimarrones BŞLMD 06:05 Celaya
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
BŞLMD Club America BŞLMD 05:30 FC Juarez
NİJERYA PREMİER LİGİ
BŞLMD Kano Pillars BŞLMD 18:00 Rivers United
PORTEKİZ KUPASI
BŞLMD Maritimo BŞLMD 23:15 Estoril
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
MS Boavista MS0 - 2 Sporting Lizbon
ROMANYA LİGA 1
BŞLMD FC Academica Clinceni BŞLMD 15:30 Botosani
BŞLMD CSM Politehnica Iasi BŞLMD 18:30 UTA Arad
BŞLMD Dinamo Bükreş BŞLMD 21:00 Gaz Metan Medias
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
27' Union Espanola 27'0 - 0 Coquimbo Unido
TFF 2. LİG
BŞLMD Tetiş Yapı Elazığspor BŞLMD 13:00 Bayburt Özel İdarespor
BŞLMD Mamak FK BŞLMD 13:00 Kardemir Karabükspor
BŞLMD Hacettepe BŞLMD 13:00 Niğde Anadolu FK
BŞLMD Bodrumspor BŞLMD 13:00 Etimesgut Belediyespor
BŞLMD Pendikspor BŞLMD 13:00 Serik Belediyespor
BŞLMD Sarıyer BŞLMD 13:00 Kocaelispor
BŞLMD Gümüşhanespor BŞLMD 13:00 Afjet Afyonspor
BŞLMD Sakaryaspor BŞLMD 13:00 Karatay Termal 1922 Konyaspor
BŞLMD Sivas Belediyespor BŞLMD 13:00 Kırklarelispor
BŞLMD Pazarspor BŞLMD 13:00 Eyüpspor
BŞLMD Manisa FK BŞLMD 13:00 Çorum FK
BŞLMD Karacabey Belediyespor BŞLMD 13:00 GMG Kastamonuspor
BŞLMD Hekimoğlu Trabzon BŞLMD 13:00 Sancaktepe FK
BŞLMD Uşakspor A.Ş. BŞLMD 13:00 Ergene Velimeşespor
BŞLMD Kırşehir Belediyespor BŞLMD 13:00 Turgutluspor
BŞLMD Vanspor FK BŞLMD 13:00 Tarsus İdman Yurdu
BŞLMD Şanlıurfaspor BŞLMD 13:00 Ankara Demirspor
BŞLMD Zonguldak Kömürspor BŞLMD 13:00 İnegölspor
TFF 3. LİG
BŞLMD Silivrispor BŞLMD 12:00 Karbel Karaköprü Belediyespor
BŞLMD Muğlaspor BŞLMD 13:00 Düzcespor
BŞLMD Modafen BŞLMD 13:00 Sultanbeyli Belediyespor
BŞLMD Siirt İl Özel İdaresispor BŞLMD 13:00 Bayrampaşa Spor A.Ş.
BŞLMD Adıyaman 1954 Spor BŞLMD 13:00 Bursa Yıldırımspor
BŞLMD Kırıkkale Büyük Anadoluspor BŞLMD 13:00 52 Orduspor FK
BŞLMD Bergama Belediyespor BŞLMD 13:00 1954 Kelkit Belediyespor
BŞLMD Kozanspor FK BŞLMD 13:00 Alanya Kestelspor
TUNUS 1. LİGİ
BŞLMD Stade Tunisien BŞLMD 15:00 US Ben Guerdene
BŞLMD Tataouine BŞLMD 16:00 AS Slimane
BŞLMD JS Kairouan BŞLMD 16:00 ES Sahel
BŞLMD Rejiche BŞLMD 16:00 CA Bizertin
BŞLMD Club Africain BŞLMD 17:00 US Monastir
TÜRKİYE SÜPER KUPASI
BŞLMD Medipol Başakşehir BŞLMD 20:45 Trabzonspor
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
BŞLMD Plaza Colonia BŞLMD 00:00 Cerro
BŞLMD Atl. River Plate BŞLMD 00:00 Danubio
BŞLMD Penarol BŞLMD 00:00 Club Nacional
BŞLMD Montevideo Wanderers BŞLMD 00:00 Boston River
BŞLMD Liverpool Montevideo BŞLMD 00:00 Rentistas
BŞLMD Montevideo City BŞLMD 00:00 Defensor Sporting
BŞLMD Cerro Largo BŞLMD 00:00 Deportivo Maldonado
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
BŞLMD Volos N.F.C. BŞLMD 16:00 Panathinaikos
BŞLMD AEK BŞLMD 18:15 Pas Giannina
BŞLMD Lamia BŞLMD 18:15 Apollon Smyrni
BŞLMD Olympiakos BŞLMD 20:30 PAOK
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
BŞLMD OF Ierapetra BŞLMD 16:00 Apollon Larissa
BŞLMD Trikala BŞLMD 16:00 Doxa Drama
BŞLMD Diagoras BŞLMD 16:00 Ionikos
BŞLMD PAE Chania BŞLMD 16:00 Ergotelis
BŞLMD Panachaiki BŞLMD 16:00 AE Karaiskakis
BŞLMD Levadiakos BŞLMD 16:30 Xanthi

Canlı skor, canlı maç sonuçları, canlı maç anlatımı, maç sonuçları, maç skorları, iddaa canlı skorlar ve iddaa maç sonuçlarını MYGazete.com'un canlı maç skoru sayfasından takip edebilirsiniz.