Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya'da görüşmelerini sürdürüyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya'da görüşmelerini sürdürüyor
Antalya haber...  Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmalarını kentin dört bir yanında sürdürüyor. Antalya'nın ilçelerini gezen Tütüncü, bir yandan da kent merkezindeki mahalleleri dolaşıyor. Tütüncü, belediye başkan adayları ile beraber Mahalle Buluşmaları'na da katılarak, hemşehrileriyle kucaklaşıyor. Kepez'de, Yeşilyurt Mahallesi'nde düzenlenen buluşmaya katılan Tütüncü, Kepez'in 15 yılını, Antalya'nın altın çağı projelerini hemşehrilerine anlattı. Tütüncü, konuşmasına “Biz hepinize sevdalıyız, Kepez'e sevdalıyız, Antalya'ya sevdalıyız" diyerek, başladı. Tütüncü, çocukların “Biz paten parkı istiyoruz" sözleri üzerine, Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer'i işaret ederek, “Rıza abiniz paten parkını buraya en güzel şekilde sizlere yapacak" dedi.

'ANTALYA'NIN ALTIN ÇAĞINI BAŞLATACAĞIZ'

“Biz, 15 yıl boyunca hep yan yana olduk, hep can cana olduk" diyerek, sözlerini sürdüren Tütüncü, “Siz bizi asla yalnız bırakmadınız, biz de sizin bize verdiğiniz her bir oyu helal ettirebilmek için gece gündüz çalıştık. Allaha şükürler olsun ki 2009'daki Kepez ile bugünkü Kepez arasında beyazla, siyah kadar fark var. 15 yıl boyunca ortaya koyduğumuz performansla Kepez'i çok güzel bir seviyeye getirdik. 31 Mart'ta sizlerin desteği ile Antalya'nın altın çağını hep birlikte başlatacağız. Kepez'de çalışmalarımız kaldığı yerden devam edecek. Rıza Sümer başkanımız, bizden aldığı bayrağı yükseğe daha yükseğe, en yükseğe taşımak için çalışacak gayret gösterecek" dedi.

"KARANLIK SULARINA GÖMECEĞİZ"

Antalya'nın sorunlarına da değinen Tütüncü, “Antalya'nın trafik, ulaşım, su baskınları ve alt yapı sorunlarının hepsini tarihin karanlık sularına gömüyoruz. Yeni okullar, yeni eğitim kurumlarıyla, turizme değer katan yepyeni çalışmalarla, projelerle Antalya'yı geleceğe hep beraber bambaşka bir heyecanla taşıyacağız. Yaptıklarımız zaten yapacaklarımızın teminatıdır. 31 Mart'ta sandıklar açıldığında Antalya'da Hakan Tütüncü, Kepez'de Rıza Sümer diyeceğiz" dedi. Tütüncü mahalle sakinlerine “31 Mart'a hazır mıyız?" diye sordu. 'Evet' cevabını alan Tütüncü, “Biz de size söz veriyoruz. Geceyi gündüze katacağız. Çok daha güzel bir Antalya, çok daha güzel bir Kepez'i birlikte ve beraber ortaya çıkaracağız" diye konuştu. Ramazanın sonunda Antalya'nın çifte bayram kutlaması yapacağını belirten Tütüncü, “Durmak yok, durmak yok, yola devam" diyerek, konuşmasını tamamladı. Haberlerimizi InstagramFacebookTwitterTelegram hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.