Antalya haber...120 kişilik dev bir kafile ile şampiyonaya katılacak olan Türk Milli Takımı, uzun süredir antrenmanlara aralıksız devam ediyor ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmek için büyük bir azimle mücadele etmeye hazır. Antalya'nın coşkulu atmosferi ve milli sporculara olan destek, Türk Milli Takımı'nı zafere taşıyacak en önemli unsurlar arasında yer alıyor.

Türkiye Kempo Federasyonu Başkanı Halis Avşar, bu önemli organizasyonla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Kempo IKF Dünya Şampiyonası, sporumuzun uluslararası platformda en üst düzeyde temsil edilmesi için büyük bir fırsat sunuyor. Türk Milli Takımı olarak, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimize ve şampiyonluk için var gücümüzle mücadele edeceğimize olan inancımız tamdır."

TÜM SPORSEVERLERE DAVET

Şampiyona boyunca Türk Milli Takımı'nın heyecanına ortak olmak ve milli sporculara destek olmak için tüm sporseverler Antalya'ya davetli. Tribünler coşkuyla dolup taşacak ve Türk bayrağı göklerde dalgalanacak. Ayrıca, şampiyonaya katılanlar için çeşitli gösteriler, paneller ve tanıtımlar da düzenlenecek.

Berke Özer, A Milli Takım'ın ilk etap kamp kadrosunda Berke Özer, A Milli Takım'ın ilk etap kamp kadrosunda

Kempo IKF Dünya Şampiyonası, sadece bir spor müsabakası olmanın ötesinde, farklı kültürlerin buluştuğu ve dostlukların pekiştiği bir platform olacak. Türk Milli Takımı, bu değerli fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek dünya şampiyonu olmak için azimle çalışıyor ve tüm Türkiye'nin desteğini bekliyor.

Haberlerimizi InstagramFacebookTwitterTelegram hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.