Filenin Sultanları, Fransa’ya set vermedi Filenin Sultanları, Fransa’ya set vermedi
Antalya hava durumu: Parçalı ve çok bulutlu, Antalya'nın ve Isparta'nın doğu ilçelerinin gece saatlerine kadar zaman zaman kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı: Gece sıcaklıklarının 4 ila 6 derece azalması, Gündüz sıcaklıklarının ise 4 ila 6 derece artması bekleniyor. Rüzgar: Güney ve batı yönlerden kuvvetli, yer yer fırtına, gece saatlerinden itibaren kuzey yönlerden hafif, zaman zaman orta kuvvette esmesi bekleniyor. Uyarılar: Rüzgarın; gece saatlerine kadar güney yönlerden FIRTINA, yer yer KUVVETLİ FIRTINA şeklinde esmesi bekleniyor. Denizlerde rüzgarın; gece saatlerine kadar güney ve batı yönlerden FIRTINA şeklinde esmesi bekleniyor.
ANTALYA:
Parçalı ve çok bulutlu 15 - 22 (°C)
AKSEKİ
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerine kadar zaman zaman kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 7 - 18 (°C)
AKSU
Parçalı ve çok bulutlu 13 - 25 (°C)
ALANYA
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerine kadar zaman zaman kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 17 - 24 (°C)
DEMRE
Parçalı ve çok bulutlu 14 - 24 (°C)
DÖŞEMEALTI
Parçalı ve çok bulutlu 10 - 21 (°C)
ELMALI
Parçalı ve çok bulutlu 4 - 21 (°C)
FİNİKE
Parçalı ve çok bulutlu 13 - 22 (°C)
GAZİPAŞA
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerine kadar zaman zaman kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 12 - 23 (°C)          GÜNDOĞMUŞ Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerine kadar zaman zaman kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 8 - 20 (°C)
İBRADI
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerine kadar zaman zaman kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 8 - 17 (°C)
KAŞ
Parçalı ve çok bulutlu 13 - 22 (°C)
KEMER
Parçalı ve çok bulutlu 13 - 24 (°C)
KEPEZ
Parçalı ve çok bulutlu 15 - 24 (°C)
KONYAALTI
Parçalı ve çok bulutlu 16 - 22 (°C)
KORKUTELİ
Parçalı ve çok bulutlu 4 - 19 (°C)
KUMLUCA
Parçalı ve çok bulutlu 10 - 22 (°C)
MANAVGAT
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerine kadar zaman zaman kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 14 - 24 (°C)
MURATPAŞA
Parçalı ve çok bulutlu 16 - 22 (°C)
SERİK
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerine kadar zaman zaman kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 14 - 23 (°C) Hava durumu - Tüm İl ve İlçelerin Hava durumu Hava durumu sayfası, Türkiye'nin tüm illeri ve ilçeleri ile ilgili hava tahminlerine göre düzenlenmiş haber servisidir. Türkiye'deki Tüm İllerin Hava Durumunu öğrenmek için tıklayınız...