İSTANBUL, (DHA)- Aksa Akrilik, yapay zeka destekli dijital asistanı 'Ayna' projesini hayata geçirdi. Firma, projeyle yatırımcı ilişkileri ve şirket performansı gibi kritik bilgileri paydaşlara hızlı ve doğru bir şekilde sunmayı hedefliyor.

Aksa Akrilik 'Ayna' projesiyle web sitesi deneyimini iyileştirerek yatırımcı ilişkileri ve şirket performansı gibi kritik bilgileri hızlı ve doğru şekilde müşterilere sunmayı amaçlıyor. Şirket 'Ayna' projesinin yapay zekâ teknolojisiyle kullanıcıların ihtiyaç duyduğu bilgilere anında erişim sağlamaları için geliştirildiğini duyurdu.

Tuzla Kuzey Marmara Otoyolu'nda yolcu otobüsü yan yattı: 2 yaralı Tuzla Kuzey Marmara Otoyolu'nda yolcu otobüsü yan yattı: 2 yaralı

“SORULARA VERDİĞİ HIZLI YANITLARLA YATIRIMCILARIN İHTİYAÇ DUYDUĞU BİLGİLERE ANINDA ULAŞMALARINI SAĞLIYOR”

Ayna’nın geleneksel arama motorlarının aksine yazım hatalarını ve insani cümleleri anlayarak doğru ve anlaşılır yanıtlar sunduğunu aktaran Aksa Akrilik Mali İşler Direktörü Erdinç Kazak “Ayna, web sitemizden beslenerek şirket performansı gibi konularda sorulara verdiği hızlı yanıtlarla yatırımcıların ihtiyaç duyduğu bilgilere anında ulaşmalarını sağlıyor. Ayrıca, önceki mesajları analiz ederek sohbeti sürdürebilir hale getiriyor ve kullanıcı deneyimini kişiselleştiriyor. Bu özellikle, bilgiye erişim sürecini daha verimli hale getiriyor ve müşterilerine özel çözümler sunuyor. Ayna sadece bir dijital asistan değil, aynı zamanda Aksa Akrilik’in iş dünyasındaki temsilcisi misyonuyla yatırımcılarla buluşuyor. Ayna ile Aksa'nın vizyonunu ve değerlerini yansıtarak, yatırımcılar ve diğer paydaşlarla daha güçlü ve etkili bir iletişim kurmak amaçlıyoruz” diye konuştu.

Kaynak: dha