HAKKIMIZDA

BİZ NE YAPIYORUZ?

MY GAZETE, Antalya merkezli New World  Media Ltd. Şti.’nin bir yayınıdır.

Ekibin lideri gençliğinden bu yana gazetelerin mutfağından hiç çıkmamış olan Mevlüt Yeni’dir.

Olgun deneyim ve genç enerjiler MY GAZETE’ye birlikte hayat verirler.

Bu gazeteyi her dakika yeniden var eden ekip,  insan için ekmekten sonra gelen biricik ihtiyacın haber alma özgürlüğü olduğunun farkındadır. Sağlıklı ve dürüst üretilmiş ekmek neyse, gerçeği, sadece gerçeği yansıtan haberin de aynı önemde olduğunu bir an bile unutmaz.

Ve bu gazetede aralıksız kımıldayan özverili emek,  www.mygazete.com.tr ve www.mygazete.com kapısından giren her ziyaretçiyi kendinden aziz bilir.

 

GÖREVİMİZ

MY GAZETE, ağır bir sorumluluğu üstlenmeyi baştan kabul eder. Çıplak gerçeğin tek dili olan habere kucağını 24 saat açar.  Çoklar arasında yalnız kalma pahasına özgür, tarafsız ve doğru haberin arkasından gider. Yazı ve araştırma dosyalarında çok sesliliği ve renkler armonisini savunur, fakat yanlı bakışların haberi bulandırmasına izin vermez. 

MY GAZETE, aranan, güvenilen, benimsenen, dost bir kapı olmakla yetinen bir yayın olacağını beyan eder.

 

GELECEĞE BAKIŞIMIZ

MY Gazete, kuruluş merkezi olan Antalya’yı taklit eder. Küçük bir Anadolu kasabasından “Dünya Kenti”ne evrilen Antalya’dan bütün dünyaya ulaşmayı ister. Her ülkeden, her yaştan, her cinsten, her inanç ve dilden ziyaretçisi olmasını bekler. MY GAZETE’yi ziyaret eden herkesin o günkü hayat hakkında doğru ve sağlıklı fikir sahibi olmasını mümkün kılacak bir yol izler. Bu amaçla haber çeşitliliğini, konu zenginliğini önde tutar. Sağlıklı ve zevkli bir dille kendisini sürekli takip etmek isteyen tiryakiler edinmeyi düşler. Ve Türkçe ile başladığı yayını yakın gelecekte yaygın dünya dillerine de taşımayı hedefler.