KADIN

27.10.2016

Seradaki kadınlara özel salon

Seradaki kadınlara özel salon

MURATPAŞA Belediyesi, Yenigöl Mahallesi´nde sabah saatlerinde serada, öğleden sonra spor derslerinde ter döken kadınlar için spor salonu yapacak.

Muratpaşa Belediyesi, sabah saatlerinde serada, öğleden sonra spor derslerinde ter döken, Yenigöl Mahallesi sakini kadınların, çalışmalarını kış mevsiminde de sürdürebilmeleri için özel çadır spor salonu inşa ediyor.

ÇADIR SPOR SALONU

Yenigöl Mahallesi Nergiz Sokak´ta bulunan park alanı içinde inşa edilen özel spor salonu yaklaşık 600 metrekare olacak. Metal iskelet olarak inşa edilen spor salonunun dört tarafı açılır kapanır olacak. Muratpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, çadır spor salonunu en kısa sürede bitirebilmek için yoğun tempoda çalışıyor.

´TÜM KADINLARIMIZ SPOR YAPSIN´

Yenigöl Mahallesi sakini kadınların talebi üzerine spor programı düzenlediklerini söyleyen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Spor yapmak isteyen tüm komşularımıza olanaklar sunuyoruz. Seralarda çalışan kadınlarımız spor yapsın istiyoruz. Yenigöl Mahallesi sakini kadınlarımız için özel bir spor alanı oluşturuyoruz" dedi.

 

YASAL UYARI: "mygazete.com" haber portalında yayınlanan köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun tüm hakları New World Media Grubu'na aittir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun bir kısmı veya tamamı kullanılamaz. Tüm yasal hakları saklıdır.

Etiketler :

YORUM YAZ

*İsim *E-posta *Yorumunuz

Okuyucu Yorumları ( Toplam , 0 adet)