YEREL

11.01.2017

Pazarcılardan Başkan Böcek´e teşekkür

Pazarcılardan Başkan Böcek´e teşekkür

KONYAALTI Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Liman Mahallesi´nde yapımı tamamlanan kapalı semt pazarının hizmete açıldığını belirterek, esnaf ve bölge sakinlerine hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Konyaaltı´nda yapımı tamamlanan Liman Mahallesi Kapalı Semt Pazarı hizmete açıldı. Geçen hafta Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonu´nda kura çekilişine katılan pazarcı esnafı, yeni yerlerinde tezgahlarını kurdu. 200 pazarcı esnafı, 147 de üreticinin stant kurduğu Liman Mahallesi Kapalı Semt Pazarı´nda esnaf kadar vatandaşlar da büyük mutluluk yaşadı.

LİMAN PAZARI HİZMETE AÇILDI

Yapımı tamamlanıp hizmete açılan pazar yeriyle ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Muhittin Böcek, "Şehrimizde yaptığımız her çalışma insan hayatını ön plana çıkaran ve şehrimizin değerini arttırmaya yönelik çalışmalardır. İçerisinde kamera sistemi, kadın- erkek ve engelli tuvaleti, çay ocağı, zabıta odası, modern ses ve ışık sistemi ile günümüz şartlarına uygun yapılan kapalı pazar yerimiz vatandaşlarımıza ve esnafımıza hayırlı olsun" dedi.

PAZARCI ESNAFINDAN TEŞEKKÜR

Eski pazar yerinin yağmurlu günlerde su aldığını, tavanın ise alçak olması nedeniyle yeterli ışık alamadıklarını ifade eden pazarcı esnafı; tüm bu sorunların kapalı semt pazarının baştan sona yenilenmesiyle giderildiğini söyledi. Pazarcı esnafı, 4 ayda tamamlanarak hizmete açılan pazar için Başkan Böcek´e teşekkür etti.

 

YASAL UYARI: "mygazete.com" haber portalında yayınlanan köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun tüm hakları New World Media Grubu'na aittir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun bir kısmı veya tamamı kullanılamaz. Tüm yasal hakları saklıdır.

YORUM YAZ

*İsim *E-posta *Yorumunuz

Okuyucu Yorumları ( Toplam , 0 adet)