KADIN

24.10.2016

Mankenler yardım gecesinde buluştu

Mankenler yardım gecesinde buluştu

TÜRK Kadınlar Konseyi Antalya Şubesi tarafından düzenlenen yardım gecesinde mankenler, birbirinden renkli gelinlik ve abiyeleri tanıttı.

Türk Kadınlar Konseyi Antalya Şubesi Başkanı Tülay Ersoy´un ´Kışa Merhaba´ adıyla düzenlediği defilede, Yağmur Ayaz, Tuğçe Sarıkaya, Parıl Erdem, Esen Keser, Sibel Demiralp ve Yasemin Yeniay podyumda yürüdü. Gecede mankenler, birbirinden renkli gelinlik ve abiyeleri tanıttı. Miapia Fashion Melis Şen´in tasarımları ünlü koreograf Asil Çağıl´ın koreografisi eşliğinde tanıtıldı. Etkinlikte elde edilen gelir Çocuk Koruma İlk Müdahale ve Değerlendirme Birimi´nde (ÇODEM) aşçılık ve pastacılık kursuna giden öğrencilere aktarıldı. Geceye destek verenlere Türk Kadınlar Konseyi Antalya Şube Başkanı Tülay Ersoy tarafından teşekkür plaketi verilirken, defilenin sonunda şarkıcı Ege sahneye çıkarak sevilen şarkılarını seslendirdi.

 

YASAL UYARI: "mygazete.com" haber portalında yayınlanan köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun tüm hakları New World Media Grubu'na aittir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun bir kısmı veya tamamı kullanılamaz. Tüm yasal hakları saklıdır.

Etiketler :

YORUM YAZ

*İsim *E-posta *Yorumunuz

Okuyucu Yorumları ( Toplam , 0 adet)