TURİZM

04.01.2017

HOTED, Olimpiyatlara ve fuara hazırlanıyor

HOTED, Olimpiyatlara ve fuara hazırlanıyor

18-19-20-21 Ocak 2017 Tarihlerinde 28’ incisi gerçekleştirilecek olan Antalya Anfaş Otel Ekipmanları Fuarında yerini alan Hoted ’in düzenleyeceği olimpiyatların, her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi görmesi bekleniyor. Ülke genelinden turizm okulları ve otellerin katılımıyla gerçekleştirilen yarışmalara bu yıl Pakistan’ da katılıyor.

Hoted’ in kurucu üyesi, onursal başkanı ve baş danışmanı Executive Hk Müdürü Hakan Halit Yeni sosyal medya hesabında konuyla ilgili bir basın açıklama yaptı. Yeni; Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı sektördeki sürekli değişen ve gelişen yeniliklerden haberdar etmek ve yeni teknolojilerden yararlandırmak adına beşinci kez Antalya ANFAŞ Expo Center’da buluşmaya hazırlanıyoruz.
Hiç şüphe yok ki ANFAŞ Hotel Equipment Fuarı Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve ülkemizin yanı sıra dünyanın da son derece kaliteli markalarını bir araya getiren en büyük ve kapsamlı fuar olma özelliğine sahiptir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm HOTED ve Housekeepıng dünyasının buluşma noktası olan böylesine büyük bir organizasyonda bir kez daha camiamızı gururla temsil etmeye hazırlanıyoruz.

2017 yılında 28’inci kez sektör profesyonelleriyle buluşacak olan ANFAŞ Hotel Equipment Fuarı’nda hem Alanya’mızı, hem de tüm Housekeepıng (Kat Hizmetleri) camiasını temsilen sektördeki iş ortaklarımızla ve turizm dünyasından siz saygı değer dostlarımızla beşinci kez bir araya gelmenin onurunu ve gururunu yaşayacağız.
Her zaman önemle vurguladığımız gibi, Housekeepıng camiası olarak olimpiyatlarımız başta olmak üzere eğitim, etkinlik ve seminerlerimizin yanı sıra ülkemizin dört bir yanında aktif faaliyet gösteren derneklerimizle de çalışmalarımıza uyum içinde en üst seviyelerde devam ediyoruz.

Bilindiği üzere HOTED olarak ANFAŞ Hotel Equipment Fuarı gibi büyük ve uluslararası bir fuarda Alanya ve Housekeepıng ismini neonlara yazdıran tek kuruluş olma özelliğine sahibiz. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yarışmalar ve sürprizlerle dolu 5. Uluslararası HOTED Housekeepıng Olimpiyatları’nı kıymetli iş ortağımız ve kendi alanının en iyilerinden biri olan Tolkar Çamaşırhane Ekipmanları ’nın destek ve katkılarıyla gerçekleştireceğiz.

Yarışmalara yurt dışından gelecek olan yarışmacılarımızın yanı sıra tüm Türkiye genelindeki otellerimizin Housekeepıng (Kat Hizmetleri) Departmanlarından ve turizm okullarımızdan ekiplerle katılmaları bizler için önem arz etmektedir. Bu bağlamda tüm turizm camiamızı ve turizm okullarımızı yarışmalarımıza davet ediyoruz.

Yönetim kurulu başkanımız ve üyelerimiz çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgileri yönetim kurulu başkanı ve üyelerinden öğrenebilir, aynı zamanda sosyal ağlarımızdan ve www.hotedalanya.org.tr resmi web sitemizden bizleri takip edebilirler’ dedi.

YASAL UYARI: "mygazete.com" haber portalında yayınlanan köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun tüm hakları New World Media Grubu'na aittir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun bir kısmı veya tamamı kullanılamaz. Tüm yasal hakları saklıdır.

YORUM YAZ

*İsim *E-posta *Yorumunuz

Okuyucu Yorumları ( Toplam , 0 adet)