SAĞLIK

26.11.2016

Emeklilere sağlık protokolü

Emeklilere sağlık protokolü

MEDİCAL Park Antalya Hastane Kompleksi ile Türkiye Emekliler Derneği Antalya Şubesi arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi´nde gerçekleşen imza töreninde Türkiye Emekliler Derneği Antalya Şube Başkanı İbrahim Tezcan, İdari Sekreter Mehmet Akkoca, Mali Sekreter Mustafa Ali Akdaş, Hastane Genel Müdürü Sebahattin Tanas ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Seçil Turhan Çavuşoğlu yer aldı.

Protokolün ardından konuşan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü Sebahattin Tanas, "Emeklilerimiz; bu ülkeye katkıda bulunmuş, zamanın çalışan ve üretenleridir. Biz de bugün çalışanlar olarak, öncelikle emeklilerimizi düşünmemiz gerekiyor. Emeklilerimize bir katkı yapabildiysek; ne mutlu bize. İndirim sözleşmemizin her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi.

´ÜYELERİMİZE KATKIDA BULUNMAK İSTEDİK´

Emekliler Derneği Antalya Şubesi´ne kayıtlı üye ve ailelerine sosyal destekte bulunmak amacıyla sağlık protokolü imzaladıklarını belirten Türkiye Emekliler Derneği Antalya Şube Başkanı İbrahim Tezcan da "Derneğimize kayıtlı tüm üyelerimizi ve ailelerini kapsayan bu sözleşmeyle üyelerimize katkı olmak istedik" dedi.

 

YASAL UYARI: "mygazete.com" haber portalında yayınlanan köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun tüm hakları New World Media Grubu'na aittir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun bir kısmı veya tamamı kullanılamaz. Tüm yasal hakları saklıdır.

Etiketler :

YORUM YAZ

*İsim *E-posta *Yorumunuz

Okuyucu Yorumları ( Toplam , 0 adet)