SPOR

07.01.2017

Başkan Öztürk Eto´o konusunda son noktayı koydu

Başkan Öztürk Eto´o konusunda son noktayı koydu

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk ise göreve geldikleri günden bu yana büyük hedeflerden bahsettiklerini belirterek, başarının altında yatan en önemli etkeninin tesisler olduğunu kaydetti. En şanslı kulüp başkanlarından biri olduğunu dile getiren Öztürk, "Büyük hedeflerimiz var. Büyük işleri, büyün oyuncularla yapabilmek önemlidir. Transfer döneminde de Eto´o ile ilgili söylemler çıktı. Düşündük taşındık kaptanımızı satmama kararı aldık. Her türlü emeği vereceğiz. Bizim yönetimimizde Antalyaspor´u başkan göreceğiz. Bunu başaracağız. Bize bu tesisi kazandıranlara teşekkür ediyoruz" dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Türel´e, Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ve yıldız futbolcu Samuel Eto´o tarafından çiçek takdim edildi.

Başkan Türel, Eto´o´ya daha önce fahri hemşerilik unvanı verildiğini hatırlatarak, "Eto´o Antalyasporludur, Antalya´da kalacaktır" dedi.

Ali Şafak Öztürk´ün Eto´o´ya Türkçe, "Antalya´yı seviyor musun? sorusuna, yıldız futbolcu, "Evet", Antalya´da kalacak mısın? sorusuna "Evet", Biz kimiz? sorusuna, " Antalyasporuz" diye yanıt verdi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi protokol tarafından kesildi. Türel, platformda taraftarlarla birlikte meşale tutarken, kırmızı beyazlı futbolseverler tribünde şov yaptı. Antalyaspor tarihinin dev sinevizyonda gösterildiği açılış, havai fişek gösterisi ile devam etti. 

YASAL UYARI: "mygazete.com" haber portalında yayınlanan köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun tüm hakları New World Media Grubu'na aittir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun bir kısmı veya tamamı kullanılamaz. Tüm yasal hakları saklıdır.

YORUM YAZ

*İsim *E-posta *Yorumunuz

Okuyucu Yorumları ( Toplam , 0 adet)