EĞİTİM

08.12.2016

Akdeniz Üniversitesi birincilerine ödül

Akdeniz Üniversitesi birincilerine ödül

AKDENİZ Üniversitesi fakültelerine, 2016-2017 eğitim öğretim yılında birincilikle yerleşen öğrenciler ödüllendirildi.

Akdeniz Üniversitesi Senato Toplantısı´nda düzenlenen törende, 2016-2017 eğiitm öğretim yılında fakültelere birincilikle yerleşen öğrenciler ödüllendirildi. Öğrencilere, Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç tarafından imzalanan başarı belgeleri verildi. Üniversitenin Senato üyelerinin de hazır bulunduğu törende öğrencilere kutlama belgelerini takdim eden fakülte dekanları öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal da, öğrencileri tebrik ederek, "Sizler artık Akdeniz Üniversitesi ailesinin üyelerisiniz. Bizler eğitim hayatınız boyunca sizlerin her zaman her konuda yanınızda olacağız. Başarıyla başladığınız eğitim hayatınıza daha nice başarılar ekleyerek, ülkemize faydalı bireyler olarak yetişmenizi diliyorum" dedi.

 

YASAL UYARI: "mygazete.com" haber portalında yayınlanan köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun tüm hakları New World Media Grubu'na aittir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun bir kısmı veya tamamı kullanılamaz. Tüm yasal hakları saklıdır.

Etiketler :

YORUM YAZ

*İsim *E-posta *Yorumunuz

Okuyucu Yorumları ( Toplam , 0 adet)